Sari la conținut

1


ciprian12345

Postări Recomandate



Informatii despre Ban 
Nume: [Ciprian] 
SteamID: STEAM_1:0:2112093351 
Motiv: permanent 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: SpumaPentruBarbaaa 
Admin SteamID: STEAM_1:0:1174669533 

JOACA CU COADE ADMINI SI LA INJURAT  ASTA INSEAMNA CA TREBUIE SA IMI DEA BAN PERMANENT

A FACUT SCOR 68 -1 CE INSEMNA ASTA BATAIE DE JOC 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut copilas , dupa cum am citit mai multe reclamatii , abateri pe care doar tu consideri ca adminii le-au  facut neavand nici o dovada in acest sens ,consider ca meriti ban permanent fiindca perturbi serverul , mai ales ai ceva cu adminii , nu doar cu unul , cu mai multi , in special cu cei care joaca bine . Eram pe server aseara cand adminul Silent ti-a dat ban 2 ore , 2 ore fiindca voia sa iti dea permanent , dupa ce l-ai injurat foarte urat in repetate randuri ,( Fondatorii ) pot vedea conversatia . La rugamintea mea , Silent ti-a dat 2 h , crezand ca ai ceva nervi pe moment , dar i-am zis si lui si mie , daca se mai repeta sa ai aceasta atitudine fata de admini , ai zburat ! La toate cele spuse de tine , astept o dovada , macar 1 . Din toate injuraturile scrise de tine , voi posta doar 1 ca e de ajuns , crede-ma ca sunt de cuvant si vor verifica celelalte . La acest mesaj , pot adauga raspunsuri /dovezi si alti admini care nu doar ca au fost deranjati , ci injurati de tine  .  Daca tu sau altii credeti ca o reclamatie nefondata bazata pe frustrarile voastre ne cauzeaza ceva , va inselati !!!

Apropo , daca vrei pregatire la cs , te astept , dau lectii in privat !

Mai fac o mica editare !! Pentru limba romana , apasa tasta 1 !!!

Iti doresc o zi minunata si spor pe alte servere ! 

https://ibb.co/r6dDdXn

Editat de SpumaPentruBarbaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ți-a făcut, trebuia de mult sa îți dau și eu permanent, sunt la munca și am ss-urile în laptop cum înjuri și suferi de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate