Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie admin Log


Dragnee

Postări Recomandate

Numele dvs: Dragnee 

Numele adminului reclamat: log 

Data si ora: 26.12.2023

Motiv reclamatie: abuz comenzi, comenzi pe alt admin, exces de grad. Se crede cel mai important om ca are grad, se vede clar in dovada ca am intrebat pe stely daca dau eu vot sau el, amandoi au acelasi grad dar el sa caute cearta si discutii. 

Dovada (Print la consola sau demo) : https://files.fm/u/drru5bdfcv, este un video unde este toata conversatia. Este trimis inclusiv pe wapp. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere ,e clar ca nu va suportati unul pe celalalt,de gresit ati gresit amundoi.

Cand sunt mai multi adminii pe sv si e gata timpul ,se intraba daca da cineva vot,nu se intreaba un admin anume,pentru ca celalalt admin se va simti ofensat.

A doua chestie:

Orice grad ai nu poti sa aplici gag.kick.etc asupra unui alt admin indiferent de grade 

Sunt fondatorii cing si hugo la care ar trebui sa va adresati...

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-Atat timp cat vi ultimul nu intrebi un singur admin prezent cu cateva ore inaintea ta. 

2- arfele si figurile tale de 2 bani ai tu si daca mai continui cu limbajul asta o sa iti arat tot alfabetul sa vezi cat poate sa fie de colorat.  

3-Nu ai efectiv ce cauta cu atitudinea asta, incurci in loc sa ajuti numai fiindca nu asculti.  

4-Aai acces la 2 3 comenzi pai tu daca faci asa acum,daca o sa mai prinzi un grad e gata faci cate si mai cate. 

5-Daca imi mai vorbesti asa efectiv o sa fac lafel! Pana la urma ma cobor la nivelul tau aia e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate