Sari la conținut

Reclamatie Admin Dragnee


LoG

Postări Recomandate

Nik LoG-revin cu dovada pentru limbajul de bastina a lu Dragnee. 

A intrat dupa mine nu a intrebat cine da la vot,m a exclus apoi iar a folosit limbajul necuviincios.A primit gag pe faptul ca mia spus x2 sa imi vad dreku de joc si nu a respectat gagul dandus i ungag. 

https://imgur.com/a/qlOI0L2

Editat de LoG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pus doar ce ti-a convenit tie, in fine. Eu ti-am spus si tie si lu Cristy ca va credeti zei ca ati dat bani pentru grade.

1. Nu executati comenzi pe ceilalti admini  ESTE PRIMUL RAND DIN REGULAMENTUL ADMINILOR. 

Daca l ai fi citit ai fi stiut dar nu ai de unde sa stii asta ca abia ti ai facut cont pe forum acum recent, maxim nu ai nici banlist dar ai suferinte de admin bazat ce esti. 

Erati tu si Stely pe server amandoi acelasi grad, l am intrebat pe stely daca da el vot sau dau eu si ai inceput cu arfele si figurile tale de 2 bani, lasa ca am pus si dovada cand si scrii " am zis dovada pentru reclaamtie acum " deci tu asta astepti sa faci reclamatie mie. Pana si contu pe forum l ai facut si scrie ca tu joci pe AKA, =))) hal de admin ce esti.

https://files.fm/u/drru5bdfcv#/view/vpqwaaqmt6 ia si toata dovada nu doar ce iti convine tie. 

Editat de Dragnee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Din punctul meu de vedere este clar o "Raca" intre voi de ceva timp. Atat nerespectarea regulamentului cat si limbajul "necuviincios" nu sunt in regula. (PS: Toti gresim, nu este nimeni perfect si consider ca dragnee are un comportament din ce in ce mai exemplar in ultima vreme. "Mai exista mici scapari dar sunt normale").

Eu spun sa incercati sa incheiati discutiile de genul si sa incercam sa facem o echipa buna pentru intretinerea si mentinerea server-ului.

Nu sunt in masura sa aplic sanctiuni sau sa imi expun mai mult de atat punctul de vedere dar sper ca o sa se rezolve amiabil si sa incercam sa fim putin mai uniti.

 

Multumesc,

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere ,e clar ca nu va suportati unul pe celalalt,de gresit ati gresit amundoi.

Cand sunt mai multi adminii pe sv si e gata timpul ,se intraba daca da cineva vot,nu se intreaba un admin anume,pentru ca celalalt admin se va simti ofensat.

A doua chestie:

Orice grad ai nu poti sa aplici gag.kick.etc asupra unui alt admin indiferent de grade 

Sunt fondatorii cing si hugo la care ar trebui sa va adresati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, LoG a spus:

Nik LoG-revin cu dovada pentru limbajul de bastina a lu Dragnee. 

A intrat dupa mine nu a intrebat cine da la vot,m a exclus apoi iar a folosit limbajul necuviincios.A primit gag pe faptul ca mia spus x2 sa imi vad dreku de joc si nu a respectat gagul dandus i ungag. 

https://imgur.com/a/qlOI0L2

Cititi regulametul nezt aveti remove amandoi! Succe! Este interzis comenzi pe alti admini!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate