Sari la conținut

Cerere Moderator Faby


FabyHl

Postări Recomandate

Nume :  Fabian

Vârstă : 18 

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Pentru ca vreau sa fac parte din echipa voastra, vreau sa urc in comunitatea asta, de jos, sa ma simt apreciat pentru munca ce o pot face😁

Ce sectiune dorești spre moderare? : Orice este liber, si unde este nevoie, nu am o preferinta anume, nici pretentios nu sunt 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Pai pot masca topic-urile celor banati [daca este cazul], pot face mai multe post-uri [care sa nu se repete] pot verifica sa fie "Titlul" ok, cu paranteze cu tag [LCS] de exemplu..Pot sta la fiecare topic in parte, sa verific limbajul vulgar, modelul sau regulamentul nerespectat...etc 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : E prima oara cand vreau sa aplic aici la voi, fiind comunitate destul de mare...aveam "frica" de a fi respins, da' mi am facut curaj😂

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?: Da, sunt constient de asta, si imi asum orice nu este ok, din "vina" sau din lipsa de interes al meu🤷🏼‍♂️

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu cunosc pe nimenea 

Dar asa...DemySek pentru cei care cunosc 

Alte precizări :Am fost Co-Fondator pe o alta comunitate, vin de acolo, nu pot face reclama, dar daca vrea cineva sa stie, pot lasa un pm, in fine, de acolo am plecat din cauza staff-ului...

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  Sigur, oricand pot intra

 

Stimă,

Faby❤️

Editat de FabyHl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

:acceptat:  

Ai 7 zile la dispozitie sa ne demonstrezi de ce esti capabil! Mult succes si bun venit alaturi de LeagueCS.

:locked:

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate