Sari la conținut

ESL - reclamatie No ke3f ;x GLum3


yandel

Postări Recomandate

Numele dvs: cristi de la insula iubiri
Numele adminului reclamat: No k3ef ;x GLum3
Data si ora: 20/12/2023 - 20:15 aproximativ
Motiv reclamatie: abuz comanda si suprematie
Dovada (Print la consola sau demo): https://imgur.com/a/IRCleu2

Detalii: 

1. mai nou toti adminii care sunt Helperi aici se cred serifi si ca ei fac legea

2. e o diferenta din a da rush in tunel b sau a da rush la tero in baza, nu am dat runda de runda

3. jocul este free din cate scrie

4. runda are cate 2 minute, eu sunt in baza la tero in minutul 1:20, 40 de secunde nu au timp sa iasa? se campeaza si pana in secunda 30 si nu actioneaza nici-un admin asupra lor! si nu neste vorba de auto-slay la final de runda, ci de misiunea teroristului de a planta bomba in acest joc!

5. cred ca e a2a sau a3a oara cand un helper vine si face legea asupra mea, da slay dupa placul lui!

6. fiecare jucator are stilul lui, daca din 32/32, 7 playeri de la tero joaca cu awp si mor in primele secunde, stau de fiecare data cate 2 minute sa ma uit la toti robotii cum campeaza si cum sunt pierdut pe harta?

7.  Ai grad mare si nici macar banlist nu ai pe forum

Editat de CATAHYPE;;
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cristi, da jocul este free, o sa vorbim cu Keaf si cu restul adminilor sa nu mai dea slay pt rush, iti inteleg frustrarea, dar nu isi are locul ironia cu "esti helper, etc", Keaf e admin si un player bun, fiecare are un moment mai putin bun, totusi..suntem oameni, o sa trimit toti adminii la regulament sa-l mai citeasca o data, de doua ori, de zece ori..pana il stiu bine! Mersi, O seara placuta!

Editat de fcrb | bucho
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare echipa are un obiectiv de indeplinit. CT nu sunt obligati sa pazeasca site-urile, pot ucide tot si au castigat runda, asta a fost de cand lumea. Asteptam si alte pareri ale adminilor ( toti ar trebui sa aiba cont pe forum ), ca sa incheiem cu subiectul asta prostesc si sa stabilim una si buna

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea vad rostul acestei reclamatii, avand in vedere faptul ca s-a discutat de nenumarate ori despre comenzile intre membrii staff-ului, nu ar trebui sa existe asemenea interactiuni si nici nu ar trebui sa o lungim degeaba. Chiar daca nici eu nu suport rush-ul din partea celor de la CT dar nici camp-ul din partea celor de la T, jocul este free si toata lumea face ce poate ca sa castige runda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor ,

Cristi , lasa reclamatiile si jignirile ca stii ft bine ca si eu ti am spus de nenumarate ori sa nu mai faci acel rush agresiv si daca vrei sa il faci sa mergi la TeroTeam ... ba chiar ti am dat slay si nu ai zis nimic stiind dc ai luat .. 

Rushul agresiv(primele 20 secunde) si campul in baza la Tero sunt pt slabi!

1. Adminul caruia i ai facut reclamatia este vechi pe sv si cu experienta in cs si adminat !

2. rushul e rush indiferetnt pe unde il faci , normal ca dai rush pe parte care te da din spawn , daca tu ajungi in primele 10 sec in baza la adversar , E RUSH grav !

3. Jocul este free in limita bunului simt si cat sa se indeplineasca obiectivul 

Playblack ,poate sa faca si o surda muta !!!!!!

Editat de wandrei
  • Dislike 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca au inceput din nou problemele , vom stabili zilele acestea  niste reguli  noi si vom posta pe forum pentru toata lumea 

PS: pana una alta jocul e free , ROG ADMINI sa nu mai dea slay pt rush 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate