Sari la conținut

[PREDATOR] Reclamatie admin Cristi


Sebastian98

Postări Recomandate

• Numele dvs: Gicu

• Numele adminului reclamat: Cristi nervi cum o avea

• Data si ora: azi 14.12.2023 ora 18:15

• Motiv Reclamatie: amenintari, injurari, mai ales intre admini, detaliez mai jos.

• Dovada: https://imgur.com/OJptTpe

Acum sa detaliez sa spun cum a fost, am intrat linistit pe sv, mi-am primit adminul (helper), eram singurul pe sv cu admin, mai erau 6 min si trebuia sa schimb harta, “domnul” cristi era si el pe sv cu un alt nume “Rny”. Tot vorbea aiurea acolo si comenta, asta o lasam la o parte. Am dat la vot 2 harti, am dat refuzat, am zis ultima runda apoi cand am dat sa schimb harta in consola imi scria ca nu am acces la comanda, nu am stiut asta altfel as fi dat accept din prima. Cam putine comenzi la helper.

am dat din nou la vot doar harta care a iesit la primul vot pentru a putea da accept, se schimba harta si incepe si ma injura “noob, pisatule” si altele pe care nu le-am mai pus, am vazut deja ca mai are reclamatii mai ales cu limbajul.

am inteles ca a luat pe bani adminul, dar el nu are nici o treaba cu asta, in loc sa faca atmosfera si sa se foloseasca de acces, el intra cu alte nume si face mai rau.

eu am luat adminul sa ajut aici nu sa fiu bataia lui de joc, ca e un frustrat care stie doar cu banul sa obtina ceva.

Plus ca pe snow cand era cu numele rny mai statea si pe mapa.

Decat cu colegi ca si el, mai bine nu.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate