Sari la conținut

[Interviu] Nuțu


manDarikees.

Postări Recomandate

Salut! Haideti sa il cunoastem pe @Nuțu !

 

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Salutare! Iti multumesc ca mi-ai acceptat interviul ,si ne oferi sansa ,mie si celorlalti membri ai comunitatii, de a afla cate ceva despre tine!
wPZZihA.pngNuțu: Salut și bine te-am găsit.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ne poti spune pentru inceput , cum te numesti si cati ani ai?
wPZZihA.pngNuțu: Mă numesc Ionuț și am 20 de ani.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Unde muncesti?
wPZZihA.pngNuțu: În momentul de față lucrez la o firmă de distribuție de piese auto.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Cum ti-ai ales nick-ul actual?
wPZZihA.pngNuțu: Colegii de liceu mă strigau nuțu așa că am hotărât să rămăn cu acest nume.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este parerea ta sincera despre comunitate? Ce crezi ca ar trebui sa se schimbe in cadrul forumului/serverelor?
wPZZihA.pngNuțu: Sincer să fiu îmi place comunitatea ca și aspect dar și pe pe parte de staff, iar server-elor să fie toate mondiale și să facem comunitatea auzită.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ai vreun regret? Daca da,care este acela?
wPZZihA.pngNuțu: Momentan nu am nici un regret.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ai o relatie buna cu familia? Consideri ca intre frati este necesara intelegerea si iubirea?
wPZZihA.pngNuțu: Relația mea cu familia este una strănsă și sunt ”răsfățatul familiei”.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Aranjeaza urmatoarele in ordinea importantei lor in viata ta: fericirea, banii, dragostea, sanatatea, faima.
wPZZihA.pngNuțu: Sănătatea înainte de toate, fericirea, dragostea, bani și faima.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este acel lucru pe care ti l-ai dorit intotdeauna, insa nu l-ai capatat pana acum?
wPZZihA.pngNuțu: Ca orice copil calculator de top și alte bunuri scumpe. Singurul lucru pe care nu l-am căpătat pană în momentul de față este un cățel.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este cea mai mare si importanta schimbare pe care doresti sa o faci in viata ta?
wPZZihA.pngNuțu: Să fii învățat la școală și să nu îi fi supărat pe părinți.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Cine/ce te motiveaza cel mai mult acum?
wPZZihA.pngNuțu: În momentul de față familia.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca ai primi in acest moment 1 milion de euro, ce ai face cu banii intocmai?
wPZZihA.pngNuțu: Păi cum face românu” îi cheltuie pe toți însă eu i-ași investii într-un bussines.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Crezi ca familia/prietenii au contribuit pozitiv sfatuindu-te cu anumite lucruri,iar o parte din viata ta de acum se datoreaza lor?
wPZZihA.pngNuțu: Cel mai mult a fost familia ca și lucru pozitiv dar și negativ unele anturaje.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Spune-mi 2 lucruri pe care le-ai invatat observand comportamentul celor din jur si din tot ce ti se intampla tie/se intampla prietenilor tai.
wPZZihA.pngNuțu: Că mai întâi să te uiți la tine și după să comentezi de x sau y.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Spune-mi tot ce iti doresti pentru viitor intr-o singura propozitie.
wPZZihA.pngNuțu: Cel mai mult doresc sănătate că restul vin pe parcurs.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca ai avea sansa de a incepe o viata noua,ai face-o?Si daca da,unde ai vrea sa iti faci viata?
wPZZihA.pngNuțu: Cu toți am vrea, dar eu aș prefera să rămân la aceasta.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ce te ingrijoreaza cel mai mult cu privire la viitor?
wPZZihA.pngNuțu: Că nu pot să îmi ajut familia pe viitor cu puținul meu.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Daca scotocesti prin amintiri,ce crezi ca iti lipseste cel mai mult?
wPZZihA.pngNuțu: Bunici că la ei am petrecut cea mai mare parte timp din copilărie.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ce te face sa confirmi ca "timpul zboara" ?
wPZZihA.pngNuțu: Vii obosit de la muncă și nu mai ai timpul necesar sa îl petreci cu familia sau prietenii.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Care este cea mai mare provocare cu care te confrunti acum?
wPZZihA.pngNuțu: Singura provocare e să îmi demonstrez că pot mai mult.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Spune-mi 2 calitati si 2 defecte de-ale tale.
wPZZihA.pngNuțu: Ca și calităti: sunt deschis cu orice persoană, spun tot în față , optimstul, iar ca și defecte: sunt vorbăreț, dezordonat.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ce urasti cel mai mult in viata?
wPZZihA.pngNuțu: Nesimțirea.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Numeste 5 persoane de pe aceasta comunitate pe care le consideri demne de respectul si prietenia ta.
wPZZihA.pngNuțu: x-Tream, Nervoasa, SeMeGe dar și colegii mei Dani S, Vali M, maikal și Wenrk.

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Ca incheiere , te rugam sa adresezi cateva cuvinte celorlalti membrii ai comunitatii cu referire la viata/jocuri/prieteni/familie,etc.
wPZZihA.pngNuțu: Să fie pace si armonie. (Floricica Dansatoarea)

Ho21Keg.pngmanDarikees.: Cum ti s-a parut acest interviu?
wPZZihA.pngNuțu: Scurt și la obiect.

 

Acesta a fost interviul manDarikees. - Nuțu

 

 

Ce nota acordati acestui interviu?

Daca ti-a placut,nu uita sa lasi un "Like/Ador"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate