Sari la conținut

Cerere unban Poseidon


Poseidon.official

Postări Recomandate

Nick: Poseidon

IP: 86.120.188.134 

SteamID: - mi-0a dat pe ip n usi pe steam id 

Data: 3.11.2023

Adminul care te-a banat: Floryn 

Motiv: wall 

Dovada: 
************************************************ 
Informatii despre Ban 
Nume: Poseidon 
IP: 86.120.188.134 
Motiv: wall 
Timp de Unban: Ban Permanent 
Nume Admin: Floryn 
Admin SteamID: STEAM_0:1:77

Precizari : am reclamat 3 codati nu a verificat niciunul si jucau cu el pe fata si m-a banat direct pe mine cu motiv wall cand eram afk , cer dovada si remove nu doar downgrade deoarece in fiecare zi acest admin da dovada de incompetenta si goleste sv deoarece lasa codatii sa joace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut  Poseidon lumea pe tine te-a reclamat cand am intrat aseara pe server si ti-am facut demo

multi reclamati jucatori buni ziceti ca au wall+aim ii verific stai linistit si mai  ceva zici ca   (deoarece in fiecare zi acest admin da dovada de incompetenta si goleste sv deoarece lasa codatii sa joace.)

vezi aici te-am prins cu minciuna invata sa minti mai frumos nu-i adevarat vino cu dovezi si dupaia mai vorbim eu nu am intrat de cateva zile pe server lucrez 12-12 zi de zi 5 zile pe saptamana intru cand pot dupa 12 ore de munca nu prea mai iti arde sa mai aprinzi pc-ul am si eu familie  dar ce sti tu viata mea personala daca vad un codat dau ban eu nu dau banuri aiurea fara dovezi multi anuntati persoane care joaca bine si voi ziceti ca are cod nu are rost sa dau atatea explicati uite aici demo cu tine.         https://www.mediafire.com/file/3vxvj33mkicto2i/poseidon.dem/file

Editat de Floryn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate