Sari la conținut

{PREDATOR} Reclamatie Admin MaosdbAx


DRaKu-ak47

Postări Recomandate

Numele dvs: DRaKu-ak47

Numele adminului reclamat: MaosdbAx 

Data si ora: 21.10.2023 intre 15:00-15:45

Motiv reclamatie: "Wg"

Dovada (Print la consola sau demo) : din pacate nu am poza  ( s-a schimbat harta si nu imi mai apare in consola conversatia

PS: de cand un slab imi cere mie un wg ?

nu imi cere spuma sau alti admini care stiu sa joace  si te trezesti tu sa imi ceri wg ? 

nu imi era greu sa dau un wg, da nu ceri la unu wg ca a dat la nimereala cap prin cutie pe awp_india  ( unde pe harta asta se intampla de multe ori sa nimeresti pe careva ) asta daca stii sa joci

m-a deranjat faptul fiindca esti un slab, habar n-ai sa te joci cu awp-u si te trezesti sa imi ceri mie wg  ( care eu sunt un jucator foarte bun de awp! ) 

esti nou si nu cunosti regulamentul si te dai smecher!!!!

ti-am zis si azi de dimineata, eram predator pe fy_snow si veneai repede la mine in baza si puneai lasere in dreptul meu cand eram in freezetime (s-a discutat despre aceasta problema si s-a decis ca nu e voie pentru ca se numeste kill in spawn ...

am patit de foarte multe ori ca unu sa isi ia viteza din /shop si venea repede la mine in baza si punea laser si cum am iesit din freezetime am cazut fix in laseru lui si am murit!!!!!!!!!!!

cat si despre camp, in regulament scrie ca e voie decat cand e predator in echipa adversa!!!!!!!!!!

cat si despre wg-u pe care mi-l cereai fara "motiv" ca esti tu slab, erai aproape sa imi dai si ban....esti penibil

uita-ti wg u meu https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2751667, sa nu mai aud pe vreunu ca am eu cod!!!!! ( wg este de cand mi l-a cerut fara motiv )

Editat de DRaKu-ak47
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă unui admin ii se pare ceva suspect și are aprobare de la un grad mare îți poate cere wg ,cât despre limbajul tău mai dezamăgit iar ,nu are sens aceasta reclamamatie!

tc (1).png

  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate