Sari la conținut

Cerere up Vlad


V.l.a.d

Postări Recomandate

[1]. Nume: Vlad

 

[2]. Nick server: Vlad

 

[3]. Varsta:16

 

[4]. LeveL:27

 

[5]. Gradul actual: Moderator 

 

[6]. Ore jucate [Apasa aici]:https://www.gametracker.com/player/Vlad/zm.leaguecs.ro:27015/

 

[7]. Link de la ultima cerere:https://leaguecs.ro/forum/topic/72909-cerere-up-vlad/#comment-353875

 

[8]. De ce doresti upgrade?: Sa am am acces la mai multe moduri

Editat de V.l.a.d
Am greșit gradul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well o sa fiu putin mai subiectiv, ai orele necesare da nu spun nimic dar ai aceleasi aproape 900 de ore de extrem de mult timp. Activitatea e 0 barat spui ca intri in weekenduri ca atunci poti s.a.m.d dar nici atunci nu intri, ai *probleme* pe care le ai spus fondatorilor, inteleg si asta dar daca nici in weekenduri (sambata, duminica) nu poti sa intri macar 2-3 ore parca scartie ceva, si nu chiar nu te critic nu e treaba mea ce faci sau de ce nu intri dar avand in vedere ca ai 0 activitate (ma refer in weekend) ca in timpul saptamanii e altceva, vii cu cerere de UP desi e inutil gradul pentru tine de la mine ai Contra. Fara suparari e parerea mea personala privind cererea.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Im not hating or trying to make a negative influence or something its just my opinion so dont take it in a negative aspect .

 

yeah so first i dont really see you on the server as much as before and i clearly cant say the same couse i dont have much time rn but that has a reason.( i dont know your reason). Coming on for like 3-6hours in a week should be the least if you dont really have time so i dont really see the point of doing the upgrade when you slowly are getting inactive.

 

so for me i have to stick with Stas on this one and for me its CONTRA
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA  am agreed with bardock vlad don't play an sv at all how he will get upgrade i dont know so wen i play an day 3 or4  hours and you say contra to me because i have low active how you dont play and give him pro wtf  

Editat de DoFY KeN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate