Sari la conținut

[KING] Suggestion KING | kolla33


Postări Recomandate

‎1-Sa băgăm melodii când începe runda gen sa fie 3 melodii aleatoriu mereu .

2-Cand omori sau ești mort sa se audă kill died.

3-Sa facem reclama sv pe tik tok pe YouTube și noi și playeri care vor.

4-Să adăugăm un minigame pe mapa cu deagle in care sa fie 4 locuri ,locul unu să primească un skin ,locul doi-10 cutii ,locul 3-10 key și locul 4-25 scrap și ar putea să se tine sâmbăta o oră sau cat durează gw.

5-Vip silver pt playeri care fac reclama pe tik tok YouTube cu condiția să posteze in fiecare zi despre sv și să fie activ.

6-100 scrap pt playeri noi pe sv.

7-Pt donati ar merge sa facem unul dintre noi live pe tik tok sau YouTube de preferat ownerul sau cel care se ocupa de banii de pe sv și banii din donati de acolo sa fie pt sv dar ar însemna că mai întâi să avem 1000 de urmăritori pe acel cont și postări zilnice și live uri in fiecare seara ar fi mai greu dar eu zic că am reuși (mereu îmi apar live uri despre Metin de ex dc nu am face și noi live cu sv nostru).

8-iarasi aceeași chestie ca la "4" doar că pe mapa 35 HP cu cuțitele și ar putea fi o zi din sapt asta cealaltă săpt "4".

9-am putea face un game in care toți să avem cuțite și doar unul arma și cei cu cuțite sa ne ascundem și să încercăm să l omoram pe cel cu arma și el sa trebuiască să ne omoare pe noi la rândul lui.

10-un game pe o orice mapa in care sa incepi de la cuțit și dacă faci kill nu cont cate când începe iar runda sa îți de-a pistol și tot așa de la pistol arma cum ar fi shotgun și după m4.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Sunt idei bune problema este ca majoritatea prefera free game adică sa nu fie cu reguli de genul. Mvp-urile se pot adauga ușor problema e la descărcare încarci prea mult jocul și sunt mulți care au netul slab și le dăunează, plus ca și eu prefer sa joc clasic fără muzica. 

Iar în legătură cu tik tok e o idee foarte bună problema e ca odată ce te vezi cu banii în buzunar nu cred ca ii bagi în server adică nu cred ca respectivul o sa zică că-ți bani a făcut și ca ii donează pentru server. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

                                                                                                                                        :acceptat:   

                                                                                                                               Intersant o sa discutam, multumim de propuneri !

                                                                                                                                         :topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate