Sari la conținut

[Cerere Admin Noorah]


Noorah

Postări Recomandate

[1]. Nume: Cristian Max

[2]. Nick server: Noorah

[3]. Varsta: 18

[4]. LeveL: 15

[5]. Ore jucate [Apasa Aici]: https://www.gametracker.com/player/Noorah/zm.leaguecs.ro:27015/ 105 ore (Am jucat si zilele astea cateva ore bune, dar nu apare, nu inteleg de ce.)

[6]. Ai citit regulamentul?:  Zm#LeagueCS

[7]. De ce doresti admin?: Am o longevitate destul de mare in cadrul de "ADMIN CS 1.6". Doresc sa-mi pun experienta din nou in plan, dar de data asta pentru acest server, totodata vreau sa ma dedic cat mai mult posibil pentru a ajuta server-ul din orice punct de vedere. Va multumesc pentru tot timpul oferit, zi frumoasa! <3 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, XAndreeaX said:

Un contra deoarece nu te-am vazut eu personal pe sv,nu te implici sa vedem ca tu chiar vrei sa devi admin 

E a doua oara cand imi dai acelasi raspuns. Eu am timpul meu, tu ai timpul tau, nu poti sa-mi dai CONTRA pentru ca nu ma vezi tu pe server, nu ne intersectam cu timpul, asta nu inseamna ca nu intru pe server. Pana la urma, este strict alegerea ta cum sa raspunzi cu PRO sau CONTRA dar, nu mi se pare normal. Multumesc pentru timpul acordat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa mentionez ca gametracker-ul este buguit si nu imi apar chiar toate minutele jucate din aceasta saptamana. In momentul de fata sunt pe server si tot astazi am jucat 2-3 ore si nu imi apar. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, Noorah said:

Vreau sa mentionez ca gametracker-ul este buguit si nu imi apar chiar toate minutele jucate din aceasta saptamana. In momentul de fata sunt pe server si tot astazi am jucat 2-3 ore si nu imi apar. 

Gametraker ul e schimbat nu mai e același,am si zis ca eu personal nu te am mai vazut pe sv.E strict parerea mea mi o sustin in continuare ,ptr un contra nu trb sa se faca cine stie ce drama 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, No Good said:

Because it's just a Helper

helpers are allowed to give opinion about requests to just as administrator or higher becouse we are helping with the staff.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, bardock1 said:

helpers are allowed to give opinion about requests to just as administrator or higher becouse we are helping with the staff.

my apologies that he doesn't have the same name as sv so I can figure out who he is

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 22.09.2023 la 18:17, No Good a spus:

I am not responsible for what happened

YOU CANT GIVE PRO AND CONTRA ! STOP IT ,NEXT TIME I AM GONNA BAN YOU !

YOU ARE NOT PART OF THE ZM.LEAGUECS.RO STAFF !

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate