Sari la conținut

[FOTBAL] Adrian Mititelu l-a dat de gol pe Becali: ”Îl dorește FCSB. Nu putem concura cu ei”


Ciudățel

Postări Recomandate

CDL

Încercăm cu Șumudică, dar vezi că șansele sunt minime. În primul rând, știu că mai are 4 propuneri din Liga 1. Printre cele mai importante, cea de la FCSB. Șansele noastre sunt minime, noi nu putem concura cu FCSB în materie de contract. 
Dacă FCSB îl dorește, e un adversar redutabil, nu cred că putem concura cu ei. Dică e un om deosebit, am avut o relație foarte bună cu el. Am luat atâtea goluri, efectiv am simțit că… Nu prezentul m-a speriat. Am simțit eu că nu e de viitor ce se întâmplă.

Eu spun ce știu. Nu vorbesc din auzite. Spun ce știu. Cu Becali nu am vorbit, dar din zona lui Șumudică știu chestia asta (n.r. - că l-a ofertat Becali). Eu nu am vorbit cu Gigi Becali, nu știu cât îi dă lui Șumudică. Dar dacă e căutat din mai multe locuri, înseamnă că e greu de luat. Aștept azi-mâine să văd ce se întâmplă cu Șumudică. Vreau să am antrenor până vineri, cu cât trece mai mult timp, cu atât mai rău e, a spus Mititelu

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate