Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie Admin DRaKu-ak47


Floryn

Postări Recomandate

Numele dvs: Floryn

Numele adminului reclamat:  DRaKu-ak47

Data si ora:  11.08.2023    23:20

Motiv reclamatie: Plasma din Spam

Dovada (Print la consola sau demo) :    https://zippyshareme.com/33r/draku.dem     sincer cu asa admini  pierdeti o gramada de playeri si pacat pentru muca care o depus-o pentru Server ii frumos serverul

Editat de Floryn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce, wtf!!!!! Eu sunt plecat  de ieri de acasa la munca...  a intrat fratemiu mai mare sa se joace si i-am zis sa nu faca prostii... numai probleme imi face...off

Asta este, daca e voi fi sanctionat.... Da nu am fost eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu dai din Spam de marti sau de miercuri ti-ai gasit si ce sa minti respecta Regurile la fel cu Respectam noi Playeri nu

gata sunt Admin imi fac de cap pe Server si cand ai dat de prima data din Spam ai zis la un player ca poti si tu sa dai

tu abia asteptai  sa il sactionezi am observat ca tu iti cam bati joc de uni Pleyeri ii naspa ca nimeni nu verifica Admini

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma fratelo, ce ai? Ai visat???

Da, mai dau cu plasma in baza, da in caz ca nimeresc pe cineva mereu mi-am dat slay. Nu inteleg de unde scoti cuvintele astea ca dau mereu si ca eu nu primmesc slay....

E greu de inteles ca aseara nu am fost eu si ca a fost fratemiu ? Eu normal ca respect regulile ca de aia sunt admin... si da, i-am zis lu ala ca poate sa dea! Da in caz ca nimerea pe cineva din start primea slay, ca asa i-am zis. "poti sa dai, dar in caz ca nimeresti pe cineva primesti slay.. sau voi bagati la reclamatii doar ce vreti voi ??? ca asa am observat 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate