Sari la conținut

Cerere YourDaddy99


YourDaddy99

Postări Recomandate

[1]. Nume: Andrei

[2]. Nick server: YourDaddy99

[3]. Varsta: 23

[4] LeveL: 15

[5].  Ore jucate: https://www.gametracker.com/server_info/zm.leaguecs.ro:27015/top_players/?query=YourDaddy99

[6]. Ai citit regulamentul?: Da

[7]. De ce doresti admin?: Doresc admin pentru a ajuta jucatorii sa respecte regulile serverului . De asemenea pot dona 10E lunar pt a ajuta srv :) 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra

1- citește regulamentul

2-de multe ori îți atrag atenția,sa nu mai pui lm lung

3-esti foarte arogant cu staff ul când îți atrage atenția 

Încearcă te rog pe viitor sa îți schimbi comportamentul,și sa citești regulamentul cu atenție,în 2 săptămâni poți sa revi cu alta cerere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra.

Iata si motivele:
- Nu ai citit regulamentul.
- Nu respecti regulamentul, deci nu vad cu ai putea sa il pui in aplicare - doar pot presupune fara sa insinuez nimic ca o sa abuzezi de comenzi.
- Cum a mentionat si Dorian, esti arogant cand ti se atrage atentia chair daca ai gresit (Lm lung / limbaj neadecvat )
- Faptul ca ai VIP sau ca esti dispus sa donezi pentru server nu va influienta decizia staff-ului de a te accepta, adminul se ia pe merit, activitate, munca, comportament aferent etc, nu se cumpara ca meniul la Mac.
- Revin-o cu o cerere in doua saptamani, dar incearca pana atunci sa citesti regulamentul sa il aplici tu in primul rand si sa iti schimbi atitudinea. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau si eu un contra,citeste regulamentul inca o data.Eu una nu te am vazut pana acum sa pui lm lung,cu mine nu te ai luat in gura pana acum doar sa mai citesti regulamentul si data viitoare poate imi schimb parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra. Citește bine regulamentul revino cu o cerere nouă în două săptămâni ai timp sa faci activitate și sa le demonstrezi la băieți ca, îți dorești să faci parte din staff-ul nostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate