Sari la conținut

[FOTBAL] Fanii FCSB, tricouri personalizate cu mesaj jignitor la adresa lui Florin Talpan.. „Dușmanul numărul unu”


Ciudățel

Postări Recomandate

2-12.jpg

Considerat „vinovat”, Talpan nu a fost „iertat” de fanii vicecampioanei Superligii. Înaintea derby-ului cu CFR Cluj, 1-0, în corteo spre stadionul Ghencea, au fost observați suporteri cu tricouri pe care era mesajul „M…e Taplan”.

Vreau să îmi felicit jucătorii, pentru atitudine, efort și caracter. Așa am câștigat meciul. Au fost foarte concentrați la joc. Vrem să le mulțumim fanilor, pentru că au fost foarte importanți pentru noi. A fost atmosfera care ne-a lipsit. Sunt mândru de jucători și de fani. Din punctul meu de vedere, suntem mai buni decât anul trecut, dar trebuie să rămânem umili, e doar prima parte a campionatului. Sunt foarte fericit pentru fani, pentru că au făcut o atmosferă extraordinară și e important ca jucătorii să aibă o astfel de atmosferă și în general pentru fotbalul românesc să se joace cu astfel de atmosferă. Sper să mai jucăm aici. Cred că decizia va fi luată în următoarele zile. A fost un test bun. E un stadion frumos. Vom vedea zilele următoare unde vom juca următorul meci
– Elias Charalambous, antrenor FCSB

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate