Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie Admin Draku


Dragnee

Postări Recomandate

Numele dvs: Dragnee

Numele adminului reclamat: Draku 

Data si ora: 24.07.2023

Motiv reclamatie: Abuz si iar abuz, Cing daca rezolvai ceva cu adevarat data trecuta cu dovezile care ti le-am dat nu imi dadea ban permanent iar cu motivul " marsh " unde in regulamentul tau scris de tine se da ban pe motivul " marsh " si permanent, vad ca tii maxim cu ei iti pun dovezile in fata si dai T/C si scrii rezolvat dar defapt canci. Daca tie ti se pare normala treaba asta si chiar nu vezi ce odrasle ai imi pare rau. Uite iti las dovezi iar, cum ma intreaba ce am rezolvat cu reclamatia mea, tocmai nimic pentru ca doar T/C si atat. Ps, daca rezolvi si reclamatia asta sa dai si unban daca se poate, Mersi .

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/a/2Pt2fvm 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nesimtit poti sa fii, dea dreptul nesimtit !

ai pus poza cu mine cand ti-am scris "sezi bland" da tu cand mi-ai scris nu ai mai pus poza...

n-ai ce cauta ma pe serveru asta, am incercat sa fiu cat se poate de bun cu tine da esti prea nesimtit, ti-am pus la motiv "mars" ca asta meriti.

nu stii sa fii un player normal, cu reclamatia trecuta cing nu are ce sa faca, nu doar eu stiu ca esti nesimtit. si noi ca adminii nu dam banuri aiurea cum crezi tu

Daca erai corect puneai si cand mi-ai zis tu, da vad ca puneti doar ce va conveniti la dovezi.

esti enervant, agasant, enervezi playerii si nu numai pe mine. te iei de lume aiurea, am intrat cu alt nume si am vazut ce nesimtit erai...

Nu-ti mai cauta dreptate ca nu ai de nicio culoarea, eu si spuma nu iti dadusem ban degeaba, e pe merit !

Si lasa-ma cu vrajelile tale

Asta nu e abuz, invata ce inseamna cuvantul "abuz" si dupa adu-l in discutie.

e greu sa intelegi ca dovezile alea pe care le-ai pus tu sunt facute la misto ?????/

ti-am zis de atatea ori ca nu am facut nimic ca sa vad cat poti sa insisti si sa ma disperi.

pe partea ta, cing nu are ce sa rezolve despre demo-uri

Editat de cstefanut73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba incompetentule, pune dovezi daca ai, daca nu abtinete, unde in regulament scrie motivul marsh si ban permanent ca esti admin si respectI ceva sau asa ar trebui.

Editat de Dragnee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, rog sa va calmati si sa va vedeti fiecare de ale voastre daca nu voi trece pe partea stabila (sanctionati) pe care se va rezolva 1. Pastram un limbaj adecvat le server. 2. Sa dam ban cu in motiv anume nu cu mars etc! Sper ca ne-am inteles!

O seara frumoasa!

:topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate