Sari la conținut

[ PREDATOR ] Reclamatie Admin Draku


Dragnee

Postări Recomandate

Numele dvs: Dragnee

Numele adminului reclamat: Draku

Data si ora:  23.07.2023

Motiv reclamatie: Adminul in cauza cu codat pe server, anuntat u@ de cateva ori chiar sta si se joaca, ba maxim cand e sa isi faca treaba imi zice ca imi da ban daca nu are ala aim, intra spec se uita zica ca nu are aim si ca e curat ca la aim trebuie sa dea doar cap, las 2 demo unde se vede si aimu la player si cum el se joaca fara vreun stres repetand incontinuu " ca ce rezolv cu reclamatia mea banala, ca nu pateste nimic la fel ca si SpumaPentruBarba " Eu unu cred ca e grav de tot sa nu stii ce e un admin sa mai fi si admin. 

Dovada (Print la consola sau demo) :  https://files.fm/u/mcbq3hxbc / https://files.fm/u/cgqsbexzv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga Dragnee. scuze ca iti zic asta... da ai momente cand esti mult prea prost.. de aia te-a banat si spuma

stiu foarte bine ca avea ala aim, si nu am lasat intentionat, am lasat doar sa vad pana unde poate sa ajunga prostia ta

aseara, m-ai disperat cu schimbarea hartii, unde, in regulament la punctul 10, scrie sa nu se insiste pentru schimbarea hartii! daca eu am hotorat sa ramana harta aia pe timp de noapte fiind harta mica, aia ramane... a intrat si Acelasy si lui i-ai zis sa schimbe harta si nimic.

ieri, mi-ai zis de 2 playeri ca au cod si nu aveau nimic.

astazi te-am lasat sa vad pana unde poti sa ajungi, o sa primesti ban iarasi din cauza comportamentului tau negativ.. 

1. comentezi mult

2. nu-ti vezi de jocul tau

3. o data m ai injurat, da nu am facut ss...

4. ai mai zis azi de unu ca are aim si nu avea nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Pune dovada prietene eu am pus demo cand se vede cat de incompetent esti 

2. Nu ma face prost tu pe mine, ar trebui sa fi un model ca admin nu sa vorbesti asa 

3. Am vazut ce stii ziceai ca daca nu da numai cap nu are, demo e acolo uite-te la ele sa te vezi cat de pardaf esti 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e greu vere sa intelegi...

imi vorbesti tu mie de regulament...

cand eu aseara ti-am zis sa nu mai insisti pentru schimbarea hartii ca asa scrie in regulament te-a durut undeva..

am murit din cauza ta ca ai pus laser in spawn cand eram predator... ti-am zis ca nu e voie si ai inceput sa fii nesimtit, ca unde scrie. daca noi ca predator nu avem voie sa va omor pe voi cu plasma in spawn, nici voi nu aveti voie cu laserele.... e o chestie logica.

acum stii sa zici de regulament cand cica "gresesc " eu... tare prost poti sa fiii... eu nu inteleg rostul reclamatiilor, a mea si a lui spuma, ca sunt date pe buna dreptate.

esti enervant si comentezi mult.

si ca sa intelegi cat de penibil esti, astazi, te facea gogulet si spuneai ca are wall, nu avea nimic. ai insistat sa scrii pe u@ ca are wall, nevand nimic, omu juca la casti.

despre flexi, prima oara nu am reactionat ca stiam ca esti penibil cand te fac altii

m-am bagat spec sa vad daca are sau nu.

am vazut ca are si l am lasat cateva runde sa vad cat poti sa mentii prostia ta si sa ma fac in toate felurile cum vrei tu.

Editat de cstefanut73
edit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot susține faptul ca uneori ești prea "activ în chat" și din ce vad limbajul și comportamentul tău lasă de dorit, Dragnee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate