Sari la conținut

[FOTBAL] Se face transferul lui Vlad Chiricheș la FCSB! Meme Stoica dă vestea uriașă: „Am cam reglat-o”


Ciudățel

Postări Recomandate

vlad-chiriches-transfer-util-pentru-fcsb-prea-fragil-titularul-care-trebuie-trecut-urgent-pe-banca-video-exclusiv.jpg

(n.r. Ce se întâmplă cu Chiricheş?) Am avut discuţii şi ieri şi azi… La momentul ăsta, nu ne-am înţeles, dar nici nu s-a închis uşa. Cu anii de contract am cam reglat-o dar mai sunt nişte detalii de pus la punct. Sunt optimist”, a spus Mihai Stoica
„Cred că mâine vom afla cu certitudine. Eu azi am cam lipsit pentru că am condus toată noaptea și a trebuit să-mi încarc bateriile. Mâine ne întâlnim. Trag speranțe. Ar fi o lovitură mare pentru noi”, a declarat Mihai Stoica

Recent, Lecce s-a arătat și ea interesată de serviciile apărătorului român. Totuși, fanii grupării din Serie A nu păreau deloc incantați de un posibil transfer al lui Chiricheș.

„Fundașul ar fi o opțiune interesantă de transfer gratis pentru câteva echipe din Serie A. Pe lângă Lecce, l-ar mai vrea Cagliari și Verona. Totuși, numele său nu pare că i-a bucurat pe fanii lui Lecce. Zeci de suporteri s-au arătat împotriva transferului lui Chiricheș pe rețelele sociale, făcând referire la vârsta sa înaintată, dar și la condiția fizică precară”, au scris italienii

sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate