Sari la conținut

DURU - Pentru tine și celor ca tine.


X-Tream

Postări Recomandate

  • Fondator

Cu toate că de mult timp sunt destul de inactiv din cauza job-ului și a vieții personale, văd că încă mai sunt în lumea gaming-ului specimene care încearcă cu orice preț să mă defăimeze și să bage oarecum "frica" în voi, în încercarea lor de a vă face să plecați de pe LeagueCS. Din păcate, cred că SPITALUL 9 își caută pacientul rătăcit. 

 

Au trecut atâția ani de zile de când sunt în lumea asta a comunitățiilor, timp în care am dat de fel și fel de specimene, care, nu pot mai mult și ce e mai regretabil, NU VOR mai mult de la ei. Dacă în 2023 mai sunt persoane care își pierd timp cu - manipulări - de genul, cu toată părerea de rău, sunt de părere că - n-au toate țiglele pe casă -. 

 

Persoanelor respective, în genul lui - Duru - le pot transmite doar atât: 

- În toți anii de gaming, am stat în banca mea și am încercat să nu deranjez pe nimeni dacă nu am fost deranjat. Pe internet e loc pentru toata lumea, diferă doar modul în care vedem lucrurile și oamenii pe care îi alegem în staff-ul comunitățiilor noastre. 

- Pe LeagueCS, vine cine vrea, cu excepția persoanelor toxice pe care le cunoaștem de atâția ani de gaming, care îți schimbă comunitățiile mai des decât chiloții de pe ei, persoane pe care am început în ultimii 2 ani să nu le mai acceptăm pe comunitate din lipsă de seriozitate! 

- De pe LeagueCS, pleacă cine vrea, că nu putem și nici nu am avea cum să forțăm servere să rămâna alături de noi dacă ele nu mai vor să facă parte din LEAGUECS ROMÂNIA!

- Dacă ești de ani de zile în lumea gaming-ului din România, deții o comunitate și comunitatea ta n-a reușit în toată existența ei să treacă pragul de cel puțin 10 servere, lasă-te! NU te-ai implicat destul, n-ai fost îndeajuns de serios, n-ai oferit încredere și stabilitate deținătorilor de servere. Deci, NU X-TREAM e de vină că tu ai fost o maimuță în ochii altora. TU ești de vină că oamenii te percep cum te percep, din moment ce fug de tine. 

- Mereu, dar mereu, am considerat că dacă sunt alte comunități mai mari și mai bune decât noi, sunt pentru că fac lucrurile mai bine decât noi. Poate n-am fost noi suficient de implicați, de devotați, poate n-am oferit noi încrederea necesară, poate că deținătorii nu ne-au considerat o comunitate stabilă, etc. N-am căutat să distrug alte comunități ca să creștem noi, cum au încercat alții să ne distrugă pe noi. Mereu am încercat să dăm dovadă că suntem mai buni în ceea ce facem, să fim serioși, responsabili, dedicați și stabili. Și ne-a ieșit! Drept dovadă, de 5 ani, Duru-le, cei ca tine ne urăsc. 

 

În încheiere, Duru-le, îți transmit doar să încerci să te bucuri de viață. Și mai spală-te pe dinți, că și de data asta ți-a mirosit gura. 

 

 

PS - Forumul a fost down timp de 2-3 zile datorită faptului că a picat SSD-ul celor de la ESAGAMES, fiind weekend, a durat ceva până s-a remediat problema. N-a fost mâna lui DURU! 

 

 

monkey.jpg

ama.PNG

trust.PNG

  • Like 11
  • UP 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un alt specimen trist care din cauza caracterului sau, nu-si poate forma o comunitate a lui . Periculosi in spatele tastaturii si cam atat, doar " de dat jos " sunt in stare . LeagueCS ramane in picioare, oricat va chinuiti

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate mai exista persoane de genul in 2023 care ameninta cu flood....Cand vezi ca nu poti reusi cu ce ai tu in cap incerci sa "furi" prin diferite motive , de asta nu vom evolua niciodata ca natie pentru ca suntem rai , invidiosi si egoisti....Oamenii vor ramane intotdeauna aici, daca au incredere in staff-ul comunitatii si nu asculta dupa toti maimutoii care au invatat si ei sa "investeasca" intr-o aplicatie ca sa dea flood...Zi faina si nu mai ascultati tot, ce poate zice o astfel de persoana 🤍

  • Like 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În loc sa va gândiți cum să-i doborâți pe alții, mai bine încercați să vă construiți pe voi. Cap aveți (păcat că-l folosiți pentru a consuma șampon. :))) ) minte nu.. Sau mintea o aveți ca să faceți numai “rău“, pentru că invidia e o boală gravă! 

E ușor să demolezi. E mai greu să construiești tot ce am construit de-a lungul anilor în această comunitate pe care oamenii au ales-o! 

LeagueCS a existat, există și va exista mereu, indiferent de toate amenințările, flood-urile “oferite“ de niște oameni de nimic.  Prostia triumfa în ziua de azi, si suntem martori, avem dovada clara mai sus. 

Succes! 🙃

 

  • Like 2
  • Ador 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12.07.2023 la 10:11, dRama t i c a a spus:

 

E ușor să demolezi. E mai greu să construiești tot ce am construit de-a lungul anilor în această comunitate pe care oamenii au ales-o! 

 

drama tuuu ! care de-a lungul anilor ca tu esti de 1 an... eu sunt am fost de cand s-a deschis si a avut perioade cu staff-ul ! eu am plecat din cauza lui @Pomarleanu # LEAGUECS.RO si nu mai stiu cine era .... aia de a avut cs:go s-au bagat repede fondatori ...intelegeam de se bagau pe support dar fondatori ? si stii ce e urat ? ca am facut regulamente si chestii pe aceasta comunittate iar pomarleanu a luat copy paste si mi le-a sters sau delete la chestii imi fine nu are rost :) de aia m-am lasat ... si da lumea e rea  ❤️ comunitatea asta are noroc ca esti tu

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite si la noi pe gametracker 😅

Dacă și în viata virtuala sa ajuns la treburile astea iti dai seama ca unele specimene Românești nu au mai evoluat ...vorba aia "în viata totul are un sfârșit,  doar cârnați au doua'

Spor la treaba va urez !


Salutare ! Dupa cum ati putut observa in ultimul timp 2-3 servere de pe Leaguecs au fost putin sifonate. Cu parere de rau va anunt ca toate serverele de pe League vor suferii datorita incompetentei,lipsei de respect si caracter al lui X-tream !!!
Multi nu stiti ca el a platit oameni sa flodeze alte servere pentru a le aduce pe comunitate sau sa le faca rau celorlalte comunitati....
Nu am nimic personal decat cu el, aceasta fiind comunitatea lui veti avea si voi de suferit...aveti timp pana in weekend sa va mutati unde doriti voi, sau sa ramaneti ,dar veti avea de pierdut banii investiti in servere si playeri. Tot eu v-am pus si forumul jos de cate ori am avut chef...nu ma joc cand vine vorba de asta.
E alegerea voastra, cu stima si respect !
By duru35 | Yesterday 10:57 Pm

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 50 minute, Blu3HaSky a spus:

drama tuuu ! care de-a lungul anilor ca tu esti de 1 an... eu sunt am fost de cand s-a deschis si a avut perioade cu staff-ul ! eu am plecat din cauza lui @Pomarleanu # LEAGUECS.RO si nu mai stiu cine era .... aia de a avut cs:go s-au bagat repede fondatori ...intelegeam de se bagau pe support dar fondatori ? si stii ce e urat ? ca am facut regulamente si chestii pe aceasta comunittate iar pomarleanu a luat copy paste si mi le-a sters sau delete la chestii imi fine nu are rost :) de aia m-am lasat ... si da lumea e rea  ❤️ comunitatea asta are noroc ca esti tu

Vorbeam in numele colegilor mei,ei au construit de-a lungul anilor.. nu de mine. 😕

Ce legatura are cu ce s a zis sus, n am inteles. 😕

Diferența dintre mine și alții e ca deși mi au băgat bețe n roate toți, am rămas! ;)

Ps: sunt de un an și jumătate, am făcut cât n au făcut mulți in cinci ani! :)

  • Like 2
  • UP 1
  • Ador 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Blu3HaSky Dacă cumva nu ai observat,drama sa implicat extrem de mult in comunitate,a incercat sa ajute pe toți în limita bunului simț,iar orice s-ar întâmpla ea va fi mereu aici sa ne ajute,comentările tale sunt fără rost,cât despre ce zici tu de pamarleanu,nush,nu sunt de atât timp pe comunitate ca să știu dacă e adevărat sau fals.

Iar despre asa numitul "duru",nu vreau sa sune ca și amenințare,dar ma costa 50 EUR sa aflu de la numele tau real pana la adresa ta,fiind pe internet ești expus,asa ca,eu în locul tău as tăcea și nu as veni sa vorbesc lucruri care ma depășesc,nu știi ce înseamnă să clădești o comunitate,LeagueCS mi-a oferit pe lângă răspunsuri la întrebările pe care le-am avut cât și ajutor,în schimb o sa fac orice îmi sta în putință sa ajut comunitatea

 

Cu drag @BandB

Editat de BandB
  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
1 oră în urmă, Blu3HaSky a spus:

drama tuuu ! care de-a lungul anilor ca tu esti de 1 an... eu sunt am fost de cand s-a deschis si a avut perioade cu staff-ul ! eu am plecat din cauza lui @Pomarleanu # LEAGUECS.RO si nu mai stiu cine era .... aia de a avut cs:go s-au bagat repede fondatori ...intelegeam de se bagau pe support dar fondatori ? si stii ce e urat ? ca am facut regulamente si chestii pe aceasta comunittate iar pomarleanu a luat copy paste si mi le-a sters sau delete la chestii imi fine nu are rost :) de aia m-am lasat ... si da lumea e rea  ❤️ comunitatea asta are noroc ca esti tu

Salutare. Tin sa te contrazic, atat Pomarleanu, cat si ceilalti din staff, in ultimii  aproximativ 3 ani, au urcat in grade prin munca, stabilitate si caractere. Si n-au ajuns la "Fondatori" direct, asa cum spui tu. Singurul pe care l-am adus pe grad mare pe LeagueCS (suport la vremea respectiva) a fost @Ares, pe care am dorit sa-l aduc aici de pe DarkCS.  De ce? Omul ala mi-a dovedit ca are mai mult caracter decat multi altii din lumea asta parsiva a gaming-ului din Romania. 

Te asigur eu ca in ultimii aproximativ 3 ani, nu "s-au mai dat grade" pe frecat menta. Daca cineva a ajuns la un grad mare, a ajuns in timp, prin munca, caracter si stabilitate si inaintea prieteniilor, am pus comunitatea si interesul comunitatii pe primul plan. Poate e deranjant pentru unii, dar astea au fost punctele "cheie" care ne-au mentinut in "viata" ca sa spun asa. Ca daca e sa ne uitam in urma, multe comunitati s-au dus pe apa sambetei. Noi am ramas tot aici! 

@Blu3HaSkyCat despre tine, habar n-am de ce ai plecat, dar tind sa cred ca nu ai plecat dintr-un motiv anume. Tu de fel, esti plimbaret. Luna asta aici, peste 2 pe alte comunitati. Azi apari, maine dispari...Dumnezeu te mai stie. NU contest si nici n-am sa mint, esti un baiat cu bun simt, cu un caracter destul de interesant, dar care, pe nicaieri pe unde ai fost, n-ai fost un "cal de cursa lunga".

PS: @dRama t i c a, dupa cata munca a depus, ca place sa sau nu unora, fata asta, care este si "mama forumului", NU se putea sa nu ajunga la gradul asta. Il merita fara doar si poate!

  • Like 2
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-e dor de @Livia :))))

 

trist ca oamenii inca se implica in asemenea drame in 2023.... mai ales oameni maturi :)) eu zic sa ignori aceste chestii inutile pt. ca nu are sens sa iti pierzi timpul cu asemenea oameni. :)) eu nu intru des pe aici, mai intru... postez o poza, mai zic un hello, dar ma bucur sa vad ca inca functioneaza comunitatea si ca e totul bine. :D

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om care nu stie ce inseamna munca, implicare, rabdare in cladirea unei comunitati. Dar cum a spus si BandB mai sus, nu vreau sa te amenint cu chestia asta, dar iti spun ca in maxim 10 minute aflu totate datele tale. Asa ca nu cred ca ti-ar placea ca oamenii sa-si dedice munca in aceasta comunitate si sa vina altii sa o strice.

  • Like 1
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Blu3HaSky a spus:

drama tuuu ! care de-a lungul anilor ca tu esti de 1 an... eu sunt am fost de cand s-a deschis si a avut perioade cu staff-ul ! eu am plecat din cauza lui @Pomarleanu # LEAGUECS.RO si nu mai stiu cine era .... aia de a avut cs:go s-au bagat repede fondatori ...intelegeam de se bagau pe support dar fondatori ? si stii ce e urat ? ca am facut regulamente si chestii pe aceasta comunittate iar pomarleanu a luat copy paste si mi le-a sters sau delete la chestii imi fine nu are rost :) de aia m-am lasat ... si da lumea e rea  ❤️ comunitatea asta are noroc ca esti tu

Suntem multii care poate nu stim tot trecutul comunitatii , exact cum tu nu stii cata munca au depus unele persoane de aici , indiferent de vreme ,, ca e vara  sau iarna , ca erau probleme sau nu erau , ca faceau de pe calculator sau telefon , ca stateau pana la noaptea la 2-3 ( poate si mai mult ) iar @dRama t i c a a tras foarte mult dar din pacate munca ei nu se observa la toti membrii comunitatii , cate chestii si probleme a avut nu a renutat direct din contra tragea si mai tare , daca nu stia ceva intreba si incerca sa invete cat mai repede + persoanele care nu au idee cu ce sa mananca un forum si a incercat sa ii invete fara sa le reproseze ceva , persoanele pe care le vezi aici nu se cearta pe grade sau cine a posta un regulament :) din contra se ajuta unul pe altu sa iasa totul cat mai bine !  Sunt multe de spus daca ar fi sa o lungim dar pref sa nu ❤️ 

 

  • Like 2
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Blu3HaSky said:

drama tuuu ! care de-a lungul anilor ca tu esti de 1 an... eu sunt am fost de cand s-a deschis si a avut perioade cu staff-ul ! eu am plecat din cauza lui @Pomarleanu # LEAGUECS.RO si nu mai stiu cine era .... aia de a avut cs:go s-au bagat repede fondatori ...intelegeam de se bagau pe support dar fondatori ? si stii ce e urat ? ca am facut regulamente si chestii pe aceasta comunittate iar pomarleanu a luat copy paste si mi le-a sters sau delete la chestii imi fine nu are rost :) de aia m-am lasat ... si da lumea e rea  ❤️ comunitatea asta are noroc ca esti tu

x a plecat din cauza lui y si tot așa, fiecare a crescut *Pe picioarele lui* plimbărețu -le :)).  Majoritatea in proporție de 45% au fost si sunt in continuare *pe ici colo* si eu [hehe] Și?,  dacă criticăm in stânga si dreapta pentru un *grad* ce rezolvi?  Felicitări celor ce se implică!  💪🏻🏻 într-un an cât alții in 2/3....  @Blu3HaSkyte pupa Azzy ❤️😂

Felicitări @dRama t i c apentru Fondator

@Ares în continuare nr1 =). 

Profitam de *PROBLEMELE TEHNICE*  a altora sa aruncăm vorbe grele 'Flood'  'o sa cadă' 

N ai un fier de călcat in casă...  Si arunci vorbe grele *șifonat* hehe 

#pa :)

 

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, ella. # a spus:

mie mi-e dor de @Livia :))))

 

trist ca oamenii inca se implica in asemenea drame in 2023.... mai ales oameni maturi :)) eu zic sa ignori aceste chestii inutile pt. ca nu are sens sa iti pierzi timpul cu asemenea oameni. :)) eu nu intru des pe aici, mai intru... postez o poza, mai zic un hello, dar ma bucur sa vad ca inca functioneaza comunitatea si ca e totul bine. :D

si mie ❤️ 

 

Acum 11 ore, X-Tream a spus:

Salutare. Tin sa te contrazic, atat Pomarleanu, cat si ceilalti din staff, in ultimii  aproximativ 3 ani, au urcat in grade prin munca, stabilitate si caractere. Si n-au ajuns la "Fondatori" direct, asa cum spui tu. Singurul pe care l-am adus pe grad mare pe LeagueCS (suport la vremea respectiva) a fost @Ares, pe care am dorit sa-l aduc aici de pe un rahat.  De ce? Omul ala mi-a dovedit ca are mai mult caracter decat multi altii din lumea asta parsiva a gaming-ului din Romania. 

Te asigur eu ca in ultimii aproximativ 3 ani, nu "s-au mai dat grade" pe frecat menta. Daca cineva a ajuns la un grad mare, a ajuns in timp, prin munca, caracter si stabilitate si inaintea prieteniilor, am pus comunitatea si interesul comunitatii pe primul plan. Poate e deranjant pentru unii, dar astea au fost punctele "cheie" care ne-au mentinut in "viata" ca sa spun asa. Ca daca e sa ne uitam in urma, multe comunitati s-au dus pe apa sambetei. Noi am ramas tot aici! 

@Blu3HaSkyCat despre tine, habar n-am de ce ai plecat, dar tind sa cred ca nu ai plecat dintr-un motiv anume. Tu de fel, esti plimbaret. Luna asta aici, peste 2 pe alte comunitati. Azi apari, maine dispari...Dumnezeu te mai stie. NU contest si nici n-am sa mint, esti un baiat cu bun simt, cu un caracter destul de interesant, dar care, pe nicaieri pe unde ai fost, n-ai fost un "cal de cursa lunga".

PS: @dRama t i c a, dupa cata munca a depus, ca place sa sau nu unora, fata asta, care este si "mama forumului", NU se putea sa nu ajunga la gradul asta. Il merita fara doar si poate!

oare de ce crezi ca am plecat ? daca tot zici ca sunt plimbaret ? te-ai intrebat ? multi stiu si cunosc [ vorbesc din ex-staff ] - dar aici vorbim de trecut corect ? Prezentul este ca stiu si eu ca bianca , andt fac treaba frumoasa aici dar ti -am zis au fost cateva neintelegeri ce nu mi-au placut si au fost multe !  

iar În încheiere, exact ce a zis si xtream " Duru-le, îți transmit doar să încerci să te bucuri de viață. Și mai spală-te pe dinți, că și de data asta ți-a mirosit gura.  " 

Editat de Blu3HaSky
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer

Good job! Keep it up :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pentru consultați orale vă rog să faceți o vizită la doctor. ❤️ :))))))))))

Apar autori, vai ca mor :))))))))))) Daca ii intrebi ce e ala layer 4 nu au habar :) LOL

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate