Sari la conținut

Report Ch3ny1


Felu

Postări Recomandate

Nume reclamant:  Felu^

Nume admin reclamat: Ch3ny1

Motiv: Dau votemap sa intre vipu , anunt Last , a vazut ca am dat vote dar el nu a tinut cont si a inceput alt vote, baiatu ii paralel total dupa 3 sapt de admin !!!

Durata Ban (Daca este cazul):

Dovada(video/poza/demo): 

68200C57-9321-4990-8172-C561007B0EF7.jpg

3CE04AC5-78DF-4898-9810-E05499940D87.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Why  you don't dare teach the other part, besides being jealous. Well, in short, I'm not going to argue with a kid.

mature now, that jealousy is bad. :) 

Editat de Ch3ny1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ch3ny1 esti pe langa subiect nu are de ce sa fie gelos, atat timp cat el a dat vot pentru a schimba harta pentru a se baga vipu free + ca ai mai facut o alta greseala

atunci cand eram singurul admin pe server si am comunicat cu playerii ce mapa doresc si multi au spus ca doresc o mapa ne mai jucata am bagat aceea mapa si intri tu pe server fara sa te uiti la harti, fara sa te uiti la timp (cat mai este din mapa ) ai dat vot asa de capul tau si sa legat playerii de tine de ce ai facut asta.. sunt niste reguli pe acest server pe care tu le incalci daca negi asta sunt dispus sa caut filmarea.  Pro la reclamatie

Editat de GILBERT ICM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nustiu daca am voie ca si helper sa votez aici, dar  PRO nu are treaba omul nostru cu partea de adminat, poate sa se bucure de server din postura de jucator mult si bine nu il deranjeaza nimeni.

1. Engleza e oarecum la nivel de incepator.. exprimare pauza..intelegere pauza... asa baza o intelege restul intuieste.

2. Habar nu are de regulament, paralel ca sinele de cale ferata

3. Nu stie cand se aplica sanctiuni si cand nu, si mereu stie cum sa se intreptateasca, ca el stie si ca e bine ce face..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate