Sari la conținut

cerere admin ceacea


ceacea

Postări Recomandate

[1]. Nume:Denis Mocanu

[2]. Nick server:ceacea

[3]. Varsta: 23 ani

[4]. LeveL: 15

[5]. Ore jucate[Apasa Aici]: 35h

[6]. Ai citit regulamentul?:zm#leaguecs.ro

[7]. De ce doresti admin?: Sa ajut Stafful in primul rand ! Sa ne marim echipa si sa jucam cat mai corect ! Cu totii gresim chiar si eu,dar avand activitate mi am intrat in ritm si pot spune ca pot mai mult ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARE CONTRA!
 

Ai o atitudine de smecheras fata de admini ( azi ai primit gag ca ma luai la misto)

Si pe langa asta nu cunosti regulile jocului. Ai infectat un player in laser, tu fiind smoker, si l-ai omorat si dupa ai zis ca nu e vina ta ca acolo il prinzi.

Dovada in care ai zis de faza cu infectatul: https://imgur.com/a/kqjtZ8p

Dovada in care mi-ai reprosat ca sunt degeaba ca admin: https://imgur.com/a/LLaMjs4

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiu , pai chiar esti degeaba man , eu ca tine am fost , tu ca mine ... imi arati dovezi la momentul ala bravo! Eu nu am stat sa imi bat creierul cu tine sa stau cu ochii pe tine sa iti fac screen cum ai iesit cu sacii  ! Dusmaneee :)) Esti mititel oricum , si inca ceva : Eu nu s asa disperat sa bag omu in pamant!! Relaxeaza te e doar un joc ! 🙏🏻 Multumesc de contra  

Editat de ceacea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

     Asa cum am zis si mai sus, se vede atitudinea de smecheras de 2 lei, eu ca tine ce? 
    Foarte bine ca nu ti-ai batut capul cu mine, nu asta voiam, dar daca tot depui o cerere de admin, macar din bun simt puteai sa constientizezi ca ai gresit la faza cu infectatul, nu sa imi zici tu mie ca ''nu i vina mea ca acolo il prind'.

   Am si eu 23 de ani, stai calm, nu sunt mititel si faptul ca iti explic unde ai gresit si vin si cu argumente ( dovezi) nu inseamna ca bag omul in pamant, daca asa consideri e pacat ;). Si stiu si eu ca e doar un joc ;) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum editezi comentariul:))), ce iesire cu saci man? eu am fost spectator 80% din timp si nici nu am jucat cu saci/laser. Imi zici mie de dusmanie da tu minti ca sa ce? crezi ca mai aveam grad de veteran daca faceam asa ceva?

Esti penibil si sper sa nu ajungi in staff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am editat ca mi am adus aminte de experienta ta de player "cica" Si ciocu mic ca nu traiesc in cs ca tine ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂😂 Ma du te si da la rate de mancare !! Sunt constient ca nu mai iau admin!! Numa am incercat!! Pot fii si cizelat si rau asa ca veze ti de treaba ta interlop mic 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fel ca si mai sus Contra, sincer la atitudinea pe care o ai pe server si la comportamentul per general in joc si in postare, nu o sa primesti niciodata pro de la nimeni pe nici un server probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate