Sari la conținut

[Vand] - Set Skinuri Cs 1.6 mod CS:GO la comanda


OTF | Sandu

Postări Recomandate

Salut, cum este scris si in titlu, vand pachete de skinuri pentru cs 1.6 mod csgo la comanda cu manusile driver/handwraps la alegere

Pentru mai multe detalii contactati-ma pe:
Discord: s.silviu.ionut
Steam: Drinbo

Editat de Coka Cola
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa postati ceva cititi si regulamentul,ca de aia este acolo

Si eu am postat si am adaugat tot ce trb sa se stie,uite aici exemplu ca sa nu existe scuze

Citat

Anunturile trebuie sa contina informatii si detalii clare despre produsele oferite spre vanzare/cumparare/schimburi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, BandB said:

Inainte sa postati ceva cititi si regulamentul,ca de aia este acolo

Si eu am postat si am adaugat tot ce trb sa se stie,uite aici exemplu ca sa nu existe scuze

Salut,regulamentul l-am citit inainte sa postez topic-ul,dar ce alte detalii as putea sa ofer aici? ca "detaliile" pe care le cer in privat e legat de cum vor sa fie skinurile/ce tip de manusi, cu glow sau fara (pe driver),alte detalii si pretul pentru fiecare, nu stiu ce alte detalii as putea sa ofer la un set care este la "comanda", intr-adevar ca as putea face o lista cu fiecare, dar poate cineva de exp vrea sa aibe toate skins non-HD si doar awp-ul HD sau alte exemple de genul.

Editat de Coka Cola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai putea adaugă niște poze cu câteva skin-uri ca să le dai o idee de ceea ce ai,în plus ai mai putea adaugă cu range al prețului de exemplu cel mai ieftin skin și cel mai scump 

Preț: 1-20 EUR

Succes cu vânzarea 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ne puteti pune niste poze/videouri? Asa membrii LeagueCS vor fii mai tentati de skin-urile dvs. decat sa va contacteze sa stea sa raspundeti.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, la ideea voastra am facut un videoclip cu 3seturi:

https://www.youtube.com/watch?v=L4RAPcWFjqU

 

Cel mai ieftin set la comanda (care nu are glow , doar skinuri submodele cu driver) costa 10euro

Un set cu manusile handwraps fara glow pe arme (ca pe manusi nu se poate) costa 15euro, iar cu glow pe arme, 20euro

 

Iar la cererea skinurilor HD in setul dvs vor fii costuri suplimentare (depinde cat de mare este cerinta)

!!! Ca sa fac si csgoclassy.ini vor fii costuri suplimentare !!!

 

Pentru alte detalii pe care nu le-am mentionat ma puteti contacta pe:

Discord: s.silviu.ionut

Steam: Drinbo

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate