Sari la conținut

[VAND] PLUGIN DEATHRUN TIMER


-Coco-

Postări Recomandate

După o perioadă semnificativă de dezvoltare și optimizare, plugin-ul de timer a ieșit din faza beta, fiind acum stabil și având rezolvate majoritatea bug-urilor. Scopul acestui plugin este de a oferi o experiență de joc plăcută, iar prin intermediul său poți crea zone de start și de final folosind un meniu accesibil prin comanda /timer. Zonele pot fi definite prin stabilirea a două puncte pe hartă, oferindu-ți flexibilitatea de a le modifica ulterior după preferințe. De asemenea, plugin-ul vine cu opțiunea de a vizualiza și ascunde zona respectivă.

Un aspect interesant al plugin-ului este integrarea unui magazin de skin-uri pentru cuțite, fiecare skin având o abilitate unică. Printre aceste abilități se numără: invizibilitate, salt dublu, viteză și FPST-BOOST, îmbunătățind semnificativ performanțele FPS-urilor. Pentru a obține aceste skin-uri, ai nevoie de credite, care pot fi obținute prin finalizarea mapelor și realizarea de kill-uri.

Plugin-ul de timer îți oferă astfel o experiență captivantă și personalizată în cadrul jocului, aducând în plus elemente de strategie și de competiție.
CREDITE: V!p3R ,lex,Levin 
AMMX:10 EURO
SMA: 15EURO
CONTACT DISCORD:CocoDR#8466/.cocodr
VIDEO:

IMAGINI:

 

hl-2023-06-18-22-40-27-372.jpg
DLO.png
ASTEA2.png

BOOST.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPDATE:Am implementat o actualizare care adaugă rank-uri în funcție de XP. Astfel, atunci când un jucător acumulează XP, acesta va primi un tag special care reflectă rank-ul obținut.xp se obtine prin terminarea mapei

tagrank.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plugin-ul nu este facut integral de tine,am mai văzut plugin-ul acest pe mai multe forumuri,dar tu ai adus niste modificări de care nu pot fi sigur ca sunt făcute de tine

Plugin-ul arată bine și are un preț cu bun simt sa zic asa,sper sa vinzi cu succes și sa nu dai țepe,eu unul recomand acest plugin

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, BandB said:

Plugin-ul nu este facut integral de tine,am mai văzut plugin-ul acest pe mai multe forumuri,dar tu ai adus niste modificări de care nu pot fi sigur ca sunt făcute de tine

Plugin-ul arată bine și are un preț cu bun simt sa zic asa,sper sa vinzi cu succes și sa nu dai țepe,eu unul recomand acest plugin

 

 

În trecut văzusem un post de cerere plugin, la categoria de AMXX unde chiar cineva, a cerut fix un plugin ca al cesta, foarte sau chiar identic. Pe atunci am terminat un plugin de credite, întocmit de către mine, și nu avem idee ce prim proiect să fac cu acest ” Al meu ” plugin de credite, și am făcut 70% chiar acest plugin care s-a cerut.  Dar nu l-am publicat sau să-l fii dat fiindcă l-am abandonat dintr-o lipsă de motivație. 

4 hours ago, BandB said:

Plugin-ul nu este facut integral de tine,am mai văzut plugin-ul acest pe mai multe forumuri

->

On 18/06/2023 at 23:02, -Coco- said:

CREDITE: V!p3R ,lex,Levin 

-> Sunt cât de puțin curios, la ce anume cod au creditele. I-a menționat, dar nu a și menționat la ce anume cod au ajutat. 

 

P.S. UP + pentru achiziționare, succes mult! 

Editat de CyBer[N]eTicK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, CyBer[N]eTicK a spus:

 

În trecut văzusem un post de cerere plugin, la categoria de AMXX unde chiar cineva, a cerut fix un plugin ca al cesta, foarte sau chiar identic. Pe atunci am terminat un plugin de credite, întocmit de către mine, și nu avem idee ce prim proiect să fac cu acest ” Al meu ” plugin de credite, și am făcut 70% chiar acest plugin care s-a cerut.  Dar nu l-am publicat sau să-l fii dat fiindcă l-am abandonat dintr-o lipsă de motivație. 

->

-> Sunt cât de puțin curios, la ce anume cod au creditele.

E copiat 90%

Editat de BandB
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

6 hours ago, BandB said:

E copiat 90%

Codatul pluginului îmi aparține 100% , eu sunt autorul integral V!p3R m a ajutat cu modalitatea de a seta zona prin intermediul a 2 puncte , iar lex și levin cu salvarea zonelor intr un fișier txt.La viper am văzut prima data pe server un plugin asemănător și m am ambiționat sa l creez 

Editat de -Coco-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, CyBer[N]eTicK said:

 

În trecut văzusem un post de cerere plugin, la categoria de AMXX unde chiar cineva, a cerut fix un plugin ca al cesta, foarte sau chiar identic. Pe atunci am terminat un plugin de credite, întocmit de către mine, și nu avem idee ce prim proiect să fac cu acest ” Al meu ” plugin de credite, și am făcut 70% chiar acest plugin care s-a cerut.  Dar nu l-am publicat sau să-l fii dat fiindcă l-am abandonat dintr-o lipsă de motivație. 

->

-> Sunt cât de puțin curios, la ce anume cod au creditele. I-a menționat, dar nu a și menționat la ce anume cod au ajutat. 

 

P.S. UP + pentru achiziționare, succes mult! 

Mulțumesc frumos cibernetic

O sa revin cu un update cu un bot care reface traseul celui mai bun timp

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 42 minute, -Coco- a spus:

 

Codatul pluginului îmi aparține 100% , eu sunt autorul integral V!p3R m a ajutat cu modalitatea de a seta zona prin intermediul a 2 puncte , iar lex și levin cu salvarea zonelor intr un fișier txt.La viper am văzut prima data pe server un plugin asemănător și m am ambiționat sa l creez 

Eu am zis ca ce copiat 90% deoarece aproape tot  ce include le găsesc separat prin diverse tutoriale și cereri,nu zic ca ai furat de la altcineva plugin ul,în fine,spor cu vânzarea,plugin-ul arata bine per total iar dacă e și optimizat bine atunci chiar îl recomand

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din video-urile tale si imaginile tale, plugin-ul integral nu pare facut de tine, motiv: plugin-ul asta daca nu ma insel, l-am mai vazut pe alt server prin 2021. Daca chiar este plugin-ul tau, felicitari!

Succes cu vanzarea.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, VenuS said:

Din video-urile tale si imaginile tale, plugin-ul integral nu pare facut de tine, motiv: plugin-ul asta daca nu ma insel, l-am mai vazut pe alt server prin 2021. Daca chiar este plugin-ul tau, felicitari!

Succes cu vanzarea.

E normal sa l fi văzut chiar viper a avut serverul dr.leaguecs.ro acum ceva timp având un plugin asemănător la el pe server dar funcționalitatea lui era doar de înregistrat timpul , mulțumesc frumos

Editat de -Coco-
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate