Sari la conținut

[Reclamatie] - CachetJr


skills.dLL

Postări Recomandate

Numele dumneavoastră : Skillz[Z]z.dLL
Numele adminului : KING | CachetJr
Data şi ora la care s-a produs incidentul :  21:05
Motivul plângerii : ma confunda cu altcineva si ma jigneste, dar daca asa e normal sa faca un admin, felicitari, sunteti top
Dovezi (poze/demo) : https://imgur.com/HtmoOOH

  • Mor de râs 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las astea aici !  [nu stiu cine mai pune asa simboluri dupa ce ma omoara] ! consider ca nu am incalcat masura intrucat sa il i au peste picior asa cum m a luat el!
20230609211539-1.jpg 20230609211059-1.jpg20230609211050-1.jpg20230609210826-1.jpg20230609210821-1.jpg20230609210832-1.jpg20230609210759-1.jpg20230609210737-1.jpg20230609213016-1.jpg

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa si ce inseamna asta? ca doar o singura persoana foloseste anumite simboluri sau alte chestii ce le ai pus tu, nu? eu ti-am facut reclamatie din motivul ca ai admin, iar tu vorbesti ca la porci pe server, in loc sa te comporti ca un admin care are respect fata de playerii de pe server :))

si legat de luarea peste picior, cu ce te-am luat? ca te-ai atacat din simplul fapt ca am spus ce am zis si te-ai simtit ofensat?

si da, am doar un prieten fiindca am lvl 1 pe steam + ca nu pot sa dau add
altceva?:))

Editat de skills.dLL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ai zis cuvantul "saracie" si asta nu e un limbaj pentru un admin asupra unui player, dar nu am ce sa iti cer daca atat poti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 minutes ago, skills.dLL said:

eu cred ca ai zis cuvantul "saracie" si asta nu e un limbaj pentru un admin asupra unui player, dar nu am ce sa iti cer daca atat poti

prin simplu substantiv ''saracie'' nu se refera direct la o persoana , poti sa il adaugi in mai multe contexte !depinde ce parte o intelegi 
 

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnul Maniak văd că tot insiști să enervezi admini că sa îți arunce anumite vorbe să vii cu reclamatii de genul. Încerci să pui serverul Într-o ipostază proasta dar nu îți merge pentru că tu te ai stricat singur. Poți să îți orice nume sa nu știe nimeni că ești tu și să joci linsitit fara sa deranjezi dar tu suferi de cea m-ai grea "boala" să ieși în evidență ! Oricum chachet este un băiat calculat și din perspectiva mea nu a te a jignit cu absolut nimic. 

Veziti de treabă ta și dacă "aud" că m ai deranjezi îți dau destroy . 

:contra:

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, in primul si in primul rand vreau sa mentionez faptul ca tu Stefan  ( maniaku ) nu ai limte, nici la cei 23 de ani  ai tai cand mai mult ar trebui sa te preocupe cautarea unui job,nu trai-ul pe spinarea parintilor tai ( chiar mi-e mila de ei ca au crescut un sarlatan ca si cum esti tu )

Intrii pe sv( chit ca ai luat ban ) te iei de admini, cauti scandal doar ca sa pice in " capcana ta ordinara " ca sa poti face o reclamatie pe forum.

Is total de acord cu catchet ca te-a facut saracie ( voluntar sau nu ) CA ESTI . Nu ai bani sa iti cumper 2gb de rami ca sa poti juca un csgo! ( am ss cand mi-ai scris pe wa ) 

Ti-am trimis aia 5€ pe paypal inapoi ce ai trimis tu prin paysafe, doar ca sa iti arat ca tu ai mai mare nevoie de acei 25 de lei decat am eu nevoie, si tot serverul.

Asa ca terminca cu prostiile tale si vezi-ti de viata ta. 

Lasa-ne serverul sa mearga asa cum e el, si accepta ca ai fost scos din "ecuatie" 

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt de parere ca CachetJR nu a procedat gresit, eu nu cred ca te-a injurat/jignit, in plus pot spune ca ai mai incercat si cu altii admini sa ii provoci sa injure sau sa jigneasca. Eu unu sunt de parere ca CachetJR e un jucator bun care stie sa se controleze mereu e atent cu playeri si calm. Din punct de vedere CachetJR nu a gresit si din partea mea este CONTRA!

Si inca ceva te rog sa nu mai provoci aiurea jucatori pe server sau admini.... nu cred ca rezolvi nimic cu asta ca faci o reclamatie pt asa ceva... din contra doar cei care n-au minte fac aceste lucuri. 

O seara faina!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Parerea mea este ca tu l ai provocat pe CachetJr. Am inteles ca ai mai facut chestii de genu si nu i ok. El nu rectioneaza asa daca nu i spune cineva ceva sau il enerveaza ceva. Deci eu sunt contra acestei reclamatii.

Seara faina iti doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Mai ieși afara.  Mai scoate ochii din monitor Ștefănel.. nevoia asta de validare nu osa iti aducă nimic bun în viață

Din punctul meu de vedere  postarea ta ar trebui sa fie ștearsă.  Ai primit mai multă atenție decât meriți 

Reclamația ta este NULĂ. 

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate