Jump to content

Cerere Admin Canili

imPRO

Recommended Posts

[1]. Nume: Cristian

[2]. Nick server: Cristahxe (Canili) 

[3]. Varsta: 14 aproape 15

[4]. LeveL: 18

[5]. Ore jucate[Apasa Aici]: GameTracker.com : Player Page for Cristahxe (Canili) | 189 ore.

[6]. Ai citit regulamentul?: Zm#LeagueCS

[7]. De ce doresti admin?: As dori admin pentru ca ma reapuc de cs 1.6, am fost aici admin din 2019-2020 si chiar vreau sa intretin comunitatea asta cu suportul meu! :)

Edited by imPRO

Well poate ai mai fost admin dar activitatea conteaza prima data te reapuci dupa vezi daca continui parerea mea iar activitatea ta arata asa:

BN2WyY4.png+ mai este si regula asta: 2. Varsta minima pentru a putea face o cerere de admin este de 16 ani.

deci de la mine ai Contra. Macar de aveai putina activitate si dupa faceai cerere, mult succes.

• Like 1

Contra, consider ca varsta sa fie luata in considerare 😊inteleg ca esti inca mic si ai vrea, insa daca ar fii cateva probleme si la care unii tineri nu fac fata pentru ca in ultima perioada ce vine acum(generatia x ) nu pra va descurcati la ceea ce inseamna responsabilitate si argumentara unor subiecte 

• Like 1

Va multumesc pentru tot baietii! Chiar si cu Contra ma multumesc, oi avea eu sub 16 ani, dar tot mintea o folosesc, oi fi fost eu inactiv, da langa familie doresc!😘

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use & Privacy Policy