Sari la conținut

Reclamatie claudiusad - sets


SKeret

Postări Recomandate

Nume reclamant:  ^^^^_^

Nume admin reclamat: claudiusad si sets

Motiv: Tot imi dau target baieti ca sunt ofticati pe mine cand eu nici macar nu i-am bagat inseama prima data dar o inceput sa-mi deie infection bomburi numa mie si target in fiecare runda numa pe mine ignoara ceilalti playeri plus pe Set nici macar nu-l l-am bagat inseama si ma amenita cu ban care am dovada mai in jos in poze pe imgur claudiusad cand i-am zis de ce imi tot dai target el o zis dupaia ca ce tu esti copilul ala care am dat ban 2 ore si time out pe discord incercand sa zica ca el numi da target ca si o uitat cine sunt de acum 2 zile sa fim seriosi n-ai cum sa uiti pe cineva cu care te-ai certat si esti ofticat pe el numa in 2 zile plus dupaia mai erau 2 playeri pe mine si pe claudiusad eu eram fugarit de 20 de zombi si claudiusad era intro baza na eu fara armura am sarit in prima baza in care am vazut cu ochii si claudiusad mi-o dat slay ca am intrat cu el in baza nici nu m-o avertizat sa ies direct slay asa ca am decis sa le fac reclamatie ca oameni sunt prea jegodi o sa strice populatia serverului si e un server smecher il iubesc dar cand sunt admini de astia incompetenti strica serverul ca ei se cred smecheri li se pune pata pe un player mai bun ca ei si se oftica oameni de la joc si se iau de tine nu e frumos.

Dovada(video/poza/demo): https://imgur.com/a/MXpKByE

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand te inveti sa ai respect fata de staff-ul serveru-lui atunci mai vorbim. Nu ti permit sa jignești staf ul cum vrei tu doar pt ca nu stii regulile, mai ai și tupeul sa te contrazici cu un veteran nu mai zic de mine, noi suntem aia de nu știm regulile. :))) reclamație fără sens, mai zici și minciuni :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg rostul acestei reclamatii.. din primele cuvinte deja ai inceput sa minti, cand ai spus: ''eu nici macar nu i-am bagat in seama'' si cand te-am infectat ai zis ca am target pe tine si ca sunt jegos, eu nezicandu-ti nimic.

    Probabil motivul acestei reclamatii a fost slay-ul dat de mine PE DREPT. pentru ca tu ai spart sacii unui player, ca sa intri in ascunzatoare, si ti-ai pus sacii tai si dupa ti-am dat slay. Culmea e ca in pozele atasate de tine, ai subliniat mesajele in care iti explicam ca este o regula pe server ( regula numarul 4) care spune ca nu ai voie sa spargii sacii cuiva, ti-am trimis si link, se vede in ss-urile postate de tine ca ti-am trimis link ul dar tu ai zis ca l-ai citit ieri. De asta ti-am si spus sa pui pe cineva sa-ti citeasca daca imi zici ca ai citit ieri regulamentul dar nu ai vazut regula asta. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ^^^^ din dovezile alea reiese ca tot tu nu stiai despre acea regula si faci pe incapatanatul. Stim cu totii ce minuni faci, citeste inca odata regulamentul ca cel mai probabil nu mai faceai reclamatia daca il stai si ti am mai spus sa incetezi cu prostiile astea ca nu ajungi departe, adminul a procedat corect in privinta slay ului iar la faza cu bombele si targetul e treaba lui/lor pe cine vor sa atace sau nu daca stii ca vin bombe spre tine din partea lor iti iei masca si aia e pentru ca e doar 1 per runda. In concluzie reclamatia asta este complet useless si mai reiesi si tu vinovat din propriile dovezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din primele 4 poze postate pe imgur nu reiese absolut nimic, singurul lucru care iese in evidenta este ca tu il provoci pe Claudiusad. Comanda amx_chat este strict folosita pentru raportarea unei probleme (codat/bug/etc). Apoi te-ai dat singur in gat ca ai tras in sacii cuiva pentru a intra intr-o ascunzatoare, ceea ce nu este voie si se pedepseste cu slay, asa cum scrie si in regulament.
SeTs este manager, nu vad de ce l-ai trage tu pe el la raspundere doar pentru ca tu ai un comportament neadecvat. Ba mai mult, amandoi admini ti-au atras atentia sa citesti regulamentul iar tu ai decis sa faci reclamatie in loc sa faci asta. Din reclamatia asta nu reiese nimic si niciun membru al staffului nu o sa fie sanctionat. T/C

Editat de Swarm
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate