Sari la conținut

[Fotbal] ”Ce v-am spus la început?”. Gigi Becali a făcut o predicție despre Dan Șucu și i-a ”ieșit”


ZoZoLe @ LCS

Postări Recomandate

  • Gigi Becali (64 de ani) a anticipat faptul că Rapidul nu va face transferuri pe bani mulți după venirea lui Dan Șucu (59 de ani).

  • Jmhhc2g9NzRjNTJjZTA3NDUxMzI0NzdlNDE2MGNi

  • Patronul de la FCSB crede că aceeași politică va continua, pentru că Dan Șucu e ”chibzuit”.

  • Gigi Becali a văzut verdictul dat în cazul mărcii Rapid și exultă: ”Am câștigat toate procesele cu Talpan!”

  • Gigi Becali, despre Dan Șucu

  • În același timp, Gigi Becali a ținut să evidențieze calitatea umană a lui Dan Șucu.

  • ”Ce v-am spus la început? V-am spus că Șucu nu va da bani. A dat? Nu dă. Am zis că nu dă bani, că face afaceri, că e chibzuit. Vorbesc doar de bine pentru că e om de calitate, de onoare. Dar nu dă bani la fotbal, că nu e prost”, a spus Gigi Becali.

  • Rapid a făcut un singur transfer în această iarnă, al mijlocașului de bandă Funsho Bamgboye, cumpărat de la Mol Fehervar pentru 100.000 de euro. Tot recent, clubul din Giulești a fost nevoit să achite o datorie de aproximativ 800.000 de euro la fostul jucător Daniel Pollo Barion Paulista, pentru a ”scăpa” de interdicția la transferuri.

  • Gigi Becali nu a investit nici el sume importante în această iarnă și nici nu plănuiește să plătească pentru vreun transfer.

  • ”Sunt jucători, dar nu are rost să vorbesc acum. La ora asta nu mă interesează să dau bani. În play-off sau dacă luăm campionatul, normal că faci investiții, 3-4 jucători, dar așa, nu. Eu nu mă hazardez”, a spus Gigi Becali

  • În actuala perioadă de mercato, FCSB l-a adus doar pe Deian Sorescu, sub formă de împrumut de la Rakow

  • 50.000 de euro a plătit Gigi Becali pentru împrumutul lui Deian Sorescu

  • Sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate