Sari la conținut

[Interviu] Chestorr - Junior Moderator


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Chestorr.

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @Chestorr! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Junior Moderator - Chestorr: Salut, multumesc pentru invitatie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
Junior Moderator - Chestorr: Desigur.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
Junior Moderator - Chestorr: Ma numesc Andrei, am varsta frumoasa de 17 ani si in prezent locuiesc in Belgia.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Junior Moderator - Chestorr: Sunt un baiat modest cu vise marete si cu motivatia de a invata cat mai multe lucruri noi, prefer un prieten decat un dusman si nu m-a interesat niciodata de parerea altora pentru ca atata timp cat eu am o parere buna despre mine e tot ce conteaza.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un job? Daca da, care este acesta?
Junior Moderator - Chestorr: Momentan imi urmez studiile pe profil de stiinte economice si drept iar sunt si pompier voluntar. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
Junior Moderator - Chestorr: Relatia perfecta pentru mine ar fi in termenii astia: comunicare, intelegere, incredere. Si nu neaparat intr-o relatie cu persoana de care esti indragostit si cu o relatie prieteneasca. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care sunt defectele & calitatile tale?
Junior Moderator - Chestorr: Am o inima buna si mereu am fost acolo pentru toti, cand am avut eu nevoie toti erau disparuti.  Calitatile mele ar fi ca daca imi doresc ceva, obtin. Nu regret ceea ce am facut si nu ma uit in trecut pentru ca din orice greseala am invatat iar asta m-a adus in punctul asta de acum, puternic.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este frica ta?
Junior Moderator - Chestorr: Frica mea este singuratatea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
Junior Moderator - Chestorr: Da am 2 frati si o surioara, ne intelegem super bine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este mancarea ta preferata?
Junior Moderator - Chestorr: Nu sunt pretentios la mancare si din cauza aceasta nu am una preferata dar imi place sa mananc la nebunie.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai animale de companie?
Junior Moderator - Chestorr: Da, un Purcusor de Guineea si un motanel.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
Junior Moderator - Chestorr: Momentan nu detin un vehicul, probabil de inceput as incepe cu un audi sau un passat.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzica asculti?
Junior Moderator - Chestorr: Ascult orice.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?
Junior Moderator - Chestorr: Nu, nu am una.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Junior Moderator - Chestorr: De cand m-am nascut.

 

LUMEA VIRTUALA - @Chestorr


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ti-ai ales numele?
Junior Moderator - Chestorr: Pur si simplu asa mi a venit.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri joci?
Junior Moderator - Chestorr: Cs/ 1.6/GO, GTA 5, league of legends si multe altele.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Junior Moderator - Chestorr: Jucandu-ma pe unul dintre servele de zombie de cs 1.6.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
Junior Moderator - Chestorr: Sincer, este destul de greu sa dezvolti o comunitate dar in acest moment chiar nu am vreo idee.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Junior Moderator - Chestorr: Da.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: De ce ai decis sa devii un membru staff?
Junior Moderator - Chestorr: In viata e bine sa le incerci pe toate.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia?
Junior Moderator - Chestorr: Staff matur, profesionalism, incredere.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate,staff si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Junior Moderator - Chestorr: A fost foarte buna si totul evolueaza bine.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai un mesaj pentru cititori?
Junior Moderator - Chestorr: Indiferent cum decurge viata, fii puternic ca dupa timpuri grele vin si alea bune.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Junior Moderator - Chestorr: Multumesc frumos, asemenea.

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @Chestorr.

Multumim pentru timpul acordat. ;) O nota de la 1 la 10.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate