Sari la conținut

[Interviu] NixXon by Malone


Awake

Postări Recomandate

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Salut și iți mulțumesc pentru că ai acceptat acest interviu.
  • wpraAgv.png NixXon  : Salut 

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Spune-ne te rog , in ce perioada ai intrat in contact cu LEAGUECS și care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
  • wpraAgv.png NixXon  : Acum mult timp am venit aici , si cu ce impresie am intrat cu aia am si ramas sunt niste oameni minunati !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Ai avut dificultăți pe durata parcursului tău in comunitate ? Dacă da, te rog să-mi dai câteva exemple.
  • wpraAgv.png NixXon  : Din pacate da , dar sau rezolvat singurile dificulta-ti au fost din singurul fapt ca am plecat de pe un servar care nu am fost bine primit si cu plecarea mea au inceput certurile si vorbele.

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care a fost primul tău sentiment sau reacție când ai intrat in staff-ul LEAGUECS ?
  • wpraAgv.png NixXon : Sincer unu de mandrie ca pot sa fac parte si pot sa ajut acesti oameni care fac eforturi pentru a tine in picioare tot ce au cladit !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Cum vezi comunitatea in momentul de față și ce sfaturi le dai membrilor actualului staff ?
  • wpraAgv.png NixXon : O vad ca evoluiaza spre bine , sa spun niste sfaturi cred ca nu sunt in masura sa dau sfaturi nimanui fiecare este liber sa fie asa cum are sufletu !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Crezi că ai legat prietenii pe acestă comunitate, sau doar cunoștințe ?
  • wpraAgv.png NixXon : Deci sa fim realisti la cuvantul "PRIETENIE" este un cuvand foarte mare spus mai bine cunostinte , prietenia se castiga in timp nu se face la un joc sau la o comunicare online !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului și cărora dorești să le menționezi numele ?
  • wpraAgv.png NixXon : Sincer da : Semmaka a stat si a vb cu mine si a avut munca de lamurire cu felul meu de a fii vulcanic si ma facut sa inteleg ca in undele momente trebuie sa mai las si de la mine pentru un colectiv unit .Nervoasa si Gogoasa: ma sustinut mereu cand am avut probleme si cand lumea imi aduceau acuzatii pe cap ei au stiut ca eu nu sunt asa si mau sustinut !D12 : A fost acolo mereu cand am fost intr-o discutie mai aprinsa si nu a lasat pe nimeni sa vina cu acuzatii la adresa mea si ma sustinut in diferite circumstante !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Acum să intrăm puțin și in viața ta personală. Care iți este numele complet ?
  • wpraAgv.png NixXon : Zaharia Andrei Marian

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Ce fel de persoană te consideri și ce iți place să faci in timpul liber ?
  • wpraAgv.png NixXon : Ca ori care om am consider ok dar am si defecte , in mare parte am un suflet bun si din cauza asta prefer sub armura asta a mea de om rau sa ascund lucru asta pentru binele meu ... In timpul liber imi place sa stau cu copilul si cu sotia .Sau sa intru sa petrec timp cu Staff-ul de pe leaguecs si cu staff-ul de pe CS

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care sunt pasiunile și hobby-urile tale ?
  • wpraAgv.png NixXon : 

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care sunt calitățile și defectele tale ?
  • wpraAgv.png NixXon : Sunt saritor in orice chestie daca e nevoie de ajutorul meu .Defecte Sunt vulcanic in mare parte din simplu fapt ca nu vreau sa fiu moale , nu prea suport sa imi zica nimeni nimic cand am dreptate sau ceia ce zic cand sunt nervos sa ramana asa si stiu ca asta nu se poate ca mereu se tine cu dreptatea si incapatanarea mea duce la cearta !

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Țin să inchei acest inverviu cu o ultimă intrebare . Ce planuri ai pentru viitorul apropiat ?
  • wpraAgv.png NixXon : Sincer sa pot sa plec din tara sa rausesc sa imi iau o locuinta a mea si sa ofer o viata mai buna familiei mele

 

  • ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Iți mulțumesc frumos pentru timpul acordat și iți doresc o ședere cât mai plăcută alături de noi.
  • wpraAgv.png NixXon : Multa sanatate iti doresc !

PS Țin să ii mulțumesc lui @NixXon deoarece și-a făcut timp să-mi acorde acest interviu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate