Sari la conținut

Reclamatie Amlg0s


SKeret

Postări Recomandate

Poti fi foarte penibil :)) te victimizezi prea mult ...

Dovezile le-ai pus chiar tu si pentru mine https://uploadnow.io/files/WkvCx4y ... 

Data viitoare cand un admin iti spune ca nu ai voie sa te folosesti de bugul cu sacii pentru a da un player afara din grota nu incepi sa faci pe victima "ca cine? eu? "etc... te-am avertizat de 2 ori in privinta bugului si ai continuat in continuare dupa care am amenitat ca iti dau ban daca mai continui,iar cand vorbesti cu cineva vorbesti frumos nu INSULTI ... exact cum se vede si in poze,eu m-am facut ca nu vad dar tu tot ai continuat asa ca ti-am dat gag poate te linistesti si te duci tu in locul meu la somn :).Nu inteleg de ce ai mai pus poza ca am zis chat ca ma duc forum ca ala sigur face reclamatie :)) daca stiu ca am gresit cu ceva imi asum dar in momentul de fata ai fost avertizat dupa care ai zis ok, ai fost avertizat inca odata dupa care ai insultat asa ca am facut ce este mai bine si pentru restul nu doar pentru mine se vede si chat... cine a zis sa ii pun la respect asta si fac incerc sa pastrez o civilizatie cum se cade pe server :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vere eu n-am facut niciun abuz de buguri in primul rand tu ai folosit /pb sa scapi de zm si tot tu incerci sa dai vina pe mine ca eu fac abuz de bug?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://uploadnow.io/f/vNZD220 poftim si dovada in care folosesti lm+/pb asta dupa ce ai facut reclamatia si tot insisti ca esti corect,astept sa iti dea BAN un admin cu grad mai mare !  

LAS asta aici : "  "^^^^_^_" 4717 STEAM_1:0:596617815 "

Editat de Amlg0
am adaugat steam id
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am crezut ca lm-ul o fost spart dinaia am pus pb-ul ca era 1 hp si dupa ala s-o oprit din sparge lm-ul fix cand am pus pb-ul o fost o greseala ce am facut si recunosc dar comportamentul tau de helper zici ca tu esti owner-ul server-ului de cand am intrat pe server tot ai cautat-o cu mine ca te-am omort si te-am facut zombi ai ciuda pe mine ca esti un copil de probabil 12-14 ani care baga cs 24'7 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

niciodata nu judeca o carte dupa coperta, lm-ul nu avea 1hp ca de abia l-ai pus ... si 2 ai fost avertizat de n-ori sa incetezi cu abuzurile am incheiat !

  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amlg0s de ce ai asa ciuda pe mine frate zici ca te-am injurat de mama sau ceva dar numa te-am facut zombi ca asta e scopul jocului dupaia ai incercat sa gasesti orice motiv sa imi dai gag si ban.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti prea incuiat la minte bai baiatule nu am ce sa iti cer ... aia a fost doar o avertizare pentru ceea ce nu ai voie sa faci ...tu nu vezi cat aberezi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg rostul acestei reclamatii. Pastrati un limbaj decent si respectuos atat cu adminii cat si cu playerii. Adminii nu sunt pusi acolo ca sa fie luati la misto de voi. Revizuieste-ti comportamentul si atitudinea fata de ei, altfel poate te trezesti si cu un ban, nu doar cu gag.

Respins

T/C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate