Sari la conținut

[Interviu] - devylinn - Global-Moderator & GFX Designer


Apollo22 @ LCS

Postări Recomandate

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS.RO!
In acest interviu suntem alaturi de @devylinn @ Anormalii

Reporter | Apollo22: Buna devylinn! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Global-Moderator & GFX Designer | devylinnBuna, si eu iti multumesc pentru invitatie
Reporter | Apollo22: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Sigur!
Reporter | Apollo22: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Ma numesc Mare Madalina Irina, am 24 ani si sunt din Bucuresti
Reporter | Apollo22:  Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: O persoana ambitioasa si motivata
Reporter | Apollo22: Ai un job? Daca da, care este acesta?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Da, am un job, un fel de contabila la o firma
Reporter | Apollo22: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Relatia perfecta pentru mine este atunci cand exista incredere, comunicare, intelegere, pentru mine astea sunt cele mai importante lucruri intr-o relatie
Reporter | Apollo22: Care sunt defectele & calitatile tale?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Hmm, ca defecte pot sa zic ca ma supar prea usor, dar cred ca asa suntem noi fetele, ca si calitate, ajut pe oricine, indidferent de situatie, ajut chiar daca persoana de langa mine mi-a facut rau in trecut.
Reporter | Apollo22: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Nu am, desi mi-as fi dorit
Reporter | Apollo22: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatită?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Da, putem incepe

Lumea Virtuala - @devylinn @ Anormalii

Reporter | Apollo22: Cum ți-ai ales numele?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Am ales numele cautand pe net, tot cautam nick-uri de cs si ma dus la acesta
Reporter | Apollo22: Ce jocuri joci?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Cs 1.6, LOL, Dead By Daylight
Reporter | Apollo22: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Stiam comunitatea de mult timp, dar eram in alta comunitate si nu am venit aici, contul il am din 2020, atunci cred ca de pe fb am aflat, nu mai tin minte exact
Reporter | Apollo22:  Ce te-a atras la design?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn:  In design lucrez de multi ani, pot sa zic ca sunt 8-9 ani daca nu si mai mult, dar cu pauze lungi, ma liniseste cand lucrez in photoshop, in special cand sunt suparata / nervoasa, asta este relaxarea mea, lucrez din placere si nu din obligatie.
Reporter | Apollo22: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Mai multa implicare din partea staff-ului, reclama, vizualizari la topicuri, activitate
Reporter | Apollo22: Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Da, @Ares , @dRama @LeagueCs, @PlayZeeK. # GFX, @John @ Anormalii, @porto
Reporter | Apollo22:  De ce ai decis sa devii un membru staff?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Mereu mi-a placut sa ma implic cat timp am fost intr-o comunitate, sa fiu activa, si imi place sa fiu responsabila, de acea am si ales si proiectul de interviuri, si proiectul de design, si mai ales pe forum la stiri
Reporter | Apollo22: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: O parere buna, cred ca singura comunitate activa in acest moment. Administratia este aleasa cum trebuie, cu oameni capabili aici, si asta ma bucura mult.
Reporter | Apollo22: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Prima impresia a fost una placuta, toti m-au primit deschis, drept dovada am si ramas aici. Lucrarile evolueaza in spre bine, se poate si mai bine
Reporter | Apollo22: Ai un mesaj pentru cititori?

Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Nu regretati deciziile pe care le luati si ascultati-va inima ❤️
Reporter | Apollo22: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!

Global-Moderator & GFX Designer | devylinn: Multumesc si eu pentru invitatie, O zi frumoasa iti doresc si tie!


 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Apollo22 @ LCSsi @devylinn @ Anormalii!

Multumim pentru timpul acordat!  O nota de la 1 la 10 si astept pareri!  ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Structură bună, cromație prea multă, ochii mei au părăsit conversația!

Felicitări Mădălina, pentru devotament, felicitări Apollo pentru implicare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate