Sari la conținut

[Stiri IT] Reduceri bune la Spy-Shop de Black Friday 2022: iata cateva produse


ᴹᴿLucifer | S.T.N

Postări Recomandate

 

sJJdZq1.png

  • Stiti bine, vineri e Black Friday in Romania. Cam la toata magazinele importante. Asa ca si cei de la Spy-Shop au pregatit niste reduceri bune, de la sisteme de supraveghere si alarma pana la automatizari si retelistica, iata mai jos ce produse te poti astepta sa gasesti la promotie.

 

  • Magazinul spune ca are un stoc special pregatit de Black Friday, in valoare de 5 milioane de euro, format din o gramada de produse la reducere din toate categoriile, cum ar fi: camere și sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma antiefractie, smart home, automatizari pentru porti, interfoane si videointerfoane, panouri fotovoltaice, camere auto, senzori smart, binocluri, telescoape,
  • lunete astronomice si multe, multe altele.
  • Si apropo, inca nu stiu ce preturi vor avea la fotovoltaice, dar pot sa va spun ca eu mi-am luat de la ei, recent (vine in viitorul apropiat si un articol), panouri fotovoltaice la cel mai bun pret de pe piata din ce am reusit eu sa gasesc.
  • In rest, va las mai jos o lista de produse la super-pret (actualizam joi-vineri si lista de preturi, deci tineti aproape):

 

  • Camera supraveghere exterior Dahua Full Color HAC-HFW1209TLMP-LED
  • Camera supraveghere IP exterior Reolink Duo Wi-Fi
  • Switch cu 8 porturi TP-Link
  • Camera supraveghere wireless IP WiFi exterior Dahua IMOU
  • Sistem alarma antiefractie wireless Hikvision AX PRO
  • Telecomanda universala Smart Orvibo Magic Cube
  • Kit automatizare poarta culisanta Motorline BRAVO500
  • Evenimentul se va desfasura pe trei zile, de vineri 11 noiembrie pana in duminca 13 noiembrie. Eu zic ca merita sa dati un ochi la ei pe site pentru promotii.

>>> SURSA <<<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate