Sari la conținut

[Cerere Asistent] - Z1nNN


Z1nNN

Postări Recomandate

 Numele tău : Z1nNN

 Vârsta ta : 17

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Pana in momentul de fata cu activitatea mea, postarile zilnice la diferitele subcategorii pe care le moderez si suportul meu aproape 24/7 pe TeamSpeak.

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Pai, as putea ajuta aceasta comunitate cu activitatea mea zilnica atat pe TeamSpeak, cat si pe server/forum daca este nevoie de orice, sa indrum membrii noi *sa le explic cum sta treaba cu Forumul/Teamspeak-ul*, si multe altele..

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Nu, nu sunt.

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie):  "Forta asistenta" 

 UniqueID : 1z6UMsykomugpFeHXSBgWrvH/5k=

 

Tin sa precizez faptul ca cererea anterioara a fost facuta pe data de 11.10.2022, avand in vedere faptul ca fusesem respins, din cate stiu au trecut 13 zile, aproape 2 saptamani fara 1 zi. Sper sa nu fie vre-o problema in acest caz, oricum cel mai probabil se va raspunde maine la aceasta cerere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros: Regulament citit

Avand in vedere faptul ca se vede evolutia ta. Ai ajutat comunitatea pana acum pe forum. Si te ai descurcat exceptional, sper sa faci acelasi lucru si pe teamspeak!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate