Sari la conținut

[Interviu] Z1nNN


Mr.JohnnySins

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Z1nNN

 

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Salut, Z1nNN! Iti multumesc ca doresti sa participi la acest interviu.
  • Junior Moderator - Z1nNN: Nu ai pentru ce! Și eu sunt mulțumit că pot participa la un astfel de interviu.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Desigur
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Mă numesc Gabriel Gogu, am vârsta de 17 ani *aproape 18* și sunt din Fălticeni/Suceava.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Da, am o soră și mă înțeleg decent cu ea.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
  • Junior Moderator - Z1nNN: De treabă, sociabil, caterincă, etc. Veți observa pe parcurs!
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai un job? Daca da, care este acesta?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Momentan nu am un job, mă gândesc să plec în străinătate după terminarea liceului.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care sunt defectele & calitatile tale?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Ca defecte probabil că vorbesc prea mult *se activează moldoveanul din mine în anumite situații*, doar atunci când începi să mă cunoști. Iar ca și calități probabil că-mi place să ajut persoanele cu diferite sfaturi și mai multe chestii de acest gen.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este frica ta?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Nu am.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este mancarea ta preferata?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Pizza.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai animale de companie?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Da, am un câine.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Nu, nu dețin niciun vehicul personal. Însă pe viitor mi-ar plăcea să conduc un Audi TT Coupe 3.2.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce gen de muzica asculti?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Rap/Trap, câteodată manele *doar la petreceri/zile de naștere, etc*.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Cătău - Mă plac (Official Video).
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Relația perfectă ar fi atunci când, poți vorbi orice cu ea fără să-ți fie rușine, ori să fii judecat. Să te susțină în cele mai grele momente și să te consoleze când este nevoie. Orice chestie scrisă aici să fie atât pentru ea, cât și pentru partenerul ei. Mai pe scurt, să aveți o anumită conexiune între voi, iar oricine se *bagă cu nasul în oala altuia* să nu vă destrame.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Oricând.

                                                                                                                                                 LUMEA VIRTUALA - @Z1nNN

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ti-ai ales numele?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Pur și simplu l-am găsit pe TPU. Nu aveam idei de nume pentru samp, și m-am gândit să intru pe TPU pentru câteva idei de nume pentru diferite jocuri. Cam așa am ales acest nume, mai erau câteva nume, însă erau destul de ciudate.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce jocuri joci?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Phasmophobia, CSGO, CS 1.6, Rocket League. Bine, în momentul de față m-am decis să mă axez mai mult pe 1.6 *acesta fiind jocul copilăriei*.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Păi văzusem un server de pe această comunitate la FAVORITE, acesta fiind CSGO.LEAGUECS.RO, și pe parcurs am început să intru pe TeamSpeak/Forum, etc. Mai ales că aici mai am câțiva tovarăși cu, care am copilărit tot în mediul online. Mr.JohnnySins/StunTer 
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Multe promovări pe diferite site-uri de Social Media, implicare constantă în ceea ce privește Forumul/TeamSpeak-ul și activitate totodată. 
  • Reporter - Mr.JohnnySins: De ce calitati crezi ca ar avea nevoie un membru STAFF?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Seriozitate, un comportament decent față de membrii noi, să-i ajute în orice situație și să fie de gașcă.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai vreo amintire amuzanta petrecuta pe aceasta comunitate?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Nu, sunt nou pe această comunitate. Poate pe parcurs voi avea amintiri și chestii de acest gen.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS si administratia acesteia?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Începând cu Administrația acestei comunități, ce pot spune, nu v-am cunoscut pe toți, însă observ că sunteți implicați în acest proiect care este de 2 ani dacă nu mă înșel și scuza-ți dacă greșesc, ajutați când este nevoie și sunteți foarte activi, atât pe Forum, cât și pe TeamSpeak.
  • Această comunitate este una activă, serioasă și cu un Design destul de special. Nu prea pot aduce mai multe argumente sau laude pentru aceasta comunitate, având în vedere faptul că sunt nou și n-am apucat momentan să descopăr lucrurile noi.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate, staff si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Impresia mea despre această comunitate și staff-ul acesteia este una Wow, adică îmi place când treburile sunt puse la punct și se vede implicarea de care dau dovadă aceștia. Lucrurile evoluează în termeni normali, procesul este unul foarte bun și sper ca pe viitor să se mai populeze puțin mai mult Forumul și să fie bine pentru toată lumea privind asta din orice perspectivă.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai legat prietenii pe aceasta comunitate? Daca da, ne poti enumera cateva persoane? 
  • Junior Moderator - Z1nNN: Nu pot spune neapărat prietenii, doar așa băgări în seamă cu anumite persoane. Aceștia fiind: Hunter, ^*$!!IoNuT!!$*^, ursulet in chilotet,  AlinARB,  Malina, etc. Lăsând ceilalți tovarăși pe care i-am întâlnit pe alte servere de CS. 
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce te-a determinat sa ii alegi pe acestia?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Referitor la cei cu, care m-am băgat în seamă, păi.. Sunt de treabă, comunicativi în diferite situații și cam atât. Nu-i cunosc îndeajuns să-mi dau cu părerea despre aceștia. Cu toate acestea, le urez mult succes pe viitor și thanks 
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai un mesaj pentru utilizatorii LEAGUECS?
  • Junior Moderator - Z1nNN: Fiți buni și ajutați când este nevoie. Mai pe scurt, fiți oameni!
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! Sa ai o zi buna!
  • Junior Moderator - Z1nNN: Mulțumesc frumos pentru acest interviu domnule Mr.JohnnySins, iți urez mult succes pe viitor și să termini Facultatea aia cu brio, te pop  ❤️

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Mr.JohnnySins & @Z1nNN

Va rog sa lasati o parere despre acest interviu, cat si o nota de la 1 la 10 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate