Sari la conținut

Cerere Asistent - Z1nNN


Z1nNN

Postări Recomandate

 Numele tău : Z1nNN / Gabriel

 Vârsta ta : 17

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Momentan nu am ajutat-o cu nimic, insa de-acum as putea sa contribui cu activitate si mai multe chestii pe aceasta comunitate. Atat pe 'TeamSpeak', cat si pe Forum daca este nevoie.

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Pai, as putea ajuta aceasta comunitate cu activitatea mea zilnica atat pe TeamSpeak, cat si pe server/forum daca este nevoie de orice, sa indrum membrii noi *sa le explic cum sta treaba cu Forumul/Teamspeak-ul*, si multe altele. Pentru inceput nu mai am nici o idee, insa pe parcurs voi dobandi o anumita experienta, intelegeti la ce ma refer.

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Mr.JohnnySins

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): Aplic pentru asistenta

 UniqueID : 1z6UMsykomugpFeHXSBgWrvH/5k=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

este un regulament in orice proiect de genul, in loc sa dai dovadă de maturitate citind acel regulament ti a fost mult mai usor sa dai copy/paste, de aici reiese faptul că nu acorzi deloc timp acestui proiect al asistentei leaguecs asa ca din partea mea ai :contra:seara buna iti doresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate