Sari la conținut

[ZM] Campanie Admini Gratis | Free Admin Campaign


XenonOne

Postări Recomandate

[RO]
     La fel cum spune si titlul, dam startul unei campanii de admini. Tot ce trebuie sa faceti este sa depuneti o cerere in acest topic daca aveti minim 3 zile jucate pe server iar unul din Managerii/Detinatorii serverului va raspunde la ea. Aveti obligativitatea sa cunoasteti regulamentul serverului. Cei care vor primi grad in urma acestei campanii vor intra automat in perioada de proba de aproximativ 2 saptamani.

     Cat timp sunteti in aceasta perioada de proba, adminii care au minim gradul de Moderator au voie sa exercite comenzi asupra voastra la fel ca si pe playerii normali. La finalul celor 2 saptamani veti fi evaluati si se va decide daca ramaneti sau nu in STAFF-ul Zm.LeagueCS.Ro.

   Fiecare persoană trebuie să aibă aplicația Discord instalată pe PC/Mobil !

 

   Mai jos aveti modelul pe care trebuie sa-l folositi:

 

[1]. Numele vostru:

[2]. Numele de pe server:

[3]. Varsta:

[4]. Level:

[5]. De ce doresti admin?:

-----------------------------

[EN]
     As the title says, we are starting an admin campaign. All you have to do is submit a request in this topic if you have played at least 3 days on the server and one of the Managers/Owners of the server will respond to it. You have the obligation to know the rules of the server. Those who will receive the admin rank following this campaign will automatically enter in a test period of approximately 2 weeks.

     While you are in this test period, admins who have at least the Moderator rank are allowed to exercise commands over you, just like normal players. At the end of the 2 weeks you will be evaluated and it will be decided whether or not you remain in the Zm.LeagueCS.Ro STAFF.

   Every person must have Discord app installed on PC/Mobile !

     Below is the model you should use:

 

[1]. Your name:

[2]. Server name:

[3]. Age:

[4]. Level:

[5]. Why do you want admin?:

Editat de Metra
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru: Moamen

[2]. Numele de pe server: Moamen3

[3]. Varsta: 20

[4]. LeveL: 1

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: Sunt nou, dar promit că voi fi activ

[6]. De ce doresti admin?: Eu că am iubit serverul și vreau să-l fac cel mai bun server și să-l protejez de corupție și sunt activ. S-ar putea să fie. Nu există niciun administrator și jucător online care să încalce regulile, dar voi fi acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

[1]. Numele vostru:Hanna

[2]. Numele de pe server: neko

[3]. Varsta:16

[4]. LeveL:18

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/neko/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:i want to be a admin so i can help other people and try to keep the server  friendly

Editat de neeko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru:Enzo

[2]. Numele de pe server:ProLemonX

[3]. Varsta:18

[4]. LeveL:21

[5]. Ore jucate[Apasa aici]:GameTracker.com : Player Page for ProLemonX si pe numele vechi 300 ore in total vreo 380 ore.

[6]. De ce doresti admin?:sa pot ajuta playerii ce au nevoie de ajutor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 14/10/2022 at 14:55, Moamen3 said:

[1]. Numele vostru: Moamen

[2]. Numele de pe server: Moamen3

[3]. Varsta: 20

[4]. LeveL: 1

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: Sunt nou, dar promit că voi fi activ

[6]. De ce doresti admin?: Eu că am iubit serverul și vreau să-l fac cel mai bun server și să-l protejez de corupție și sunt activ. S-ar putea să fie. Nu există niciun administrator și jucător online care să încalce regulile, dar voi fi acolo

Pm me with username and password

 

On 15/10/2022 at 15:14, neeko said:

 

[1]. Numele vostru:Hanna

[2]. Numele de pe server: neko

[3]. Varsta:16

[4]. LeveL:18

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/neko/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:i want to be a admin so i can help other people and try to keep the server  friendly

Acceptat

 

50 minutes ago, bossul said:

[1]. Numele vostru:Enzo

[2]. Numele de pe server:ProLemonX

[3]. Varsta:18

[4]. LeveL:21

[5]. Ore jucate[Apasa aici]:GameTracker.com : Player Page for ProLemonX si pe numele vechi 300 ore in total vreo 380 ore.

[6]. De ce doresti admin?:sa pot ajuta playerii ce au nevoie de ajutor :)

Acceptat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 3 luni mai târziu...

[1]. Nume: Agy  [2]. Nick server: Agy  [3]. Varsta: 17 [4]. LeveL: 15 [5]. Ore jucate[Apasa Aici]https://www.gametracker.com/player/Agy/zm.leaguecs.ro:27015/ : [6]. Ai citit regulamentul?: Zm#LeagueCs [7]. De ce doresti admin?: !!!  : Doresc admin ca sa ajut la dezvoltarea serverului, de multe ori nu e niciun admin on si as putea ajuta comunitatea LeagueCs.

Editat de agycuz
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Nume: Cristian

[2]. Nick server: p3rv3rs1

[3]. Varsta: 19

[4]. LeveL: 19

[5]. Ore jucate[Apasa Aici]: https://www.gametracker.com/player/p3rv3rs1/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. Ai citit regulamentul?: Zm#LeagueCs

[7]. De ce doresti admin?: Doresc admin deoarece in momentul de fata, cei care detin aceasta functie sunt inactivi in majoritatea timpului si sunt de o calitate slaba si consider ca ma pot descurca mai bine decat cei mentionati mai sus si dispun momentan de ceva timp liber si pot sa ajut serverul cu expertiza mea de inalta calitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru:Cosmin

[2]. Numele de pe server:Zuni

[3]. Varsta:17

[4]. LeveL:8

[5]. Ore jucate[Apasa aici]:

6.08

[6]. De ce doresti admin?:Doresc aceasta functie de admin, din motivul ca am experienta administrativa si vreau sa ajut cu expierenta mea si seriozitatea, prin urmare doresc sa ajut si jucatori si poate sa ma imprietenesc cu anumite persoane de pe joc si sa facem serverul mult mai fun si sa fie mai distractiv, prin urmare ca nu prea am fost admin pe un server de cs 1.6, am fost pe mai multe servere de alte jocuri, cum ar fi mta pe un server foarte popular din romania cu gradul administrativ cel mai mare, co owner.Let It Go GIF by DJ Khaled

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru: Sebastian

[2]. Numele de pe server: FuryThrone

[3]. Varsta: 19

[4]. LeveL: 14 

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/FuryThrone/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:  Ca sa pot sa pedepsesc playerii care nu respecta regulile si sa indrum persoanele noi ca sa aiba o idee despre server si sa nu faca greseli in legatura cu regulamentul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Numele vostru: Cristi

[2]. Numele de pe server: Blaja

[3]. Varsta: 26

[4]. LeveL: 16

[5]. Ore jucate[Apasa aici]:  https://www.gametracker.com/player/Blaja/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?:  Doresc sa primesc functia de admin deoarece vreau sa ajut serverul din punct de vedere administrativ, am vazut ca mai sunt gapuri de timp in care nu sunt admini online si uneori este haos iar prin chestia asta m-am gandit ca aplicand, voi ajuta atat jucatorii, pentru o desfasurare normala a rundelor conform regualmentului cat si serverul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1]. Nume: Mihai

[2]. Nick server: bec.,;

[3]. Varsta: 27

[4]. LeveL: 11

[5]. Ore jucate[Apasa Aici]: 13

[6]. De ce doresti admin?:  Sa mai scapam de codatii care sunt atunci cand nu e nicio putere pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1].Name: YOUSEF

[2]. Nick Server: killer_xd

[3]. Age 18

[4]. Level: 16

[5]. Opening hours [click here]: 122 hours

[6]. Did you read the rules? :"Zm # LeagueCS". 

[7]. Why do you want a moderator? : I love the server and I want to make it the best server and protect it from corruption and I am active. Likely to be. There is no official and player online to break the rules, but I will be there

 

https://www.gametracker.com/player/killer_xd/zm.leaguecs.ro:27015/

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

[1]. Numele vostru: Adrian

[2]. Numele de pe server: Ex33mplu

[3]. Varsta: 19

[4]. LeveL: 21

[5]. Ore jucate[Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/Ex33mplu/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. De ce doresti admin?: Doresc admin pentru a corecta greselile facute de playeri si pentru a face un server mai bun.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Name Elmir

2. Nick Server TRIPPLEvolizosky

3. Age 19

4. Level 13

5. Hours Playes 34

6. i want admin because i like this server and i love the wibe of the server.

Editat de Tr1ppLex_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[1].Name: YOUSEF

[2]. Nick Server: killer_xd

[3]. Age 18

[4]. Level: 16

[5]. Opening hours [click here]: 122 hours

[6]. Did you read the rules? :"Zm # LeagueCS". 

[7]. Why do you want a moderator? : I love the server and I want to make it the best server and protect it from corruption and I am active. Likely to be. There is no official and player online to break the rules, but I will be there

 

https://www.gametracker.com/player/killer_xd/zm.leaguecs.ro:27015/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate