Sari la conținut

[Interviu] Dino. - Junior Moderator


Mr.JohnnySins

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Dino.

 

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Salut, Dino.! Iti multumesc ca ai acceptat  invitatia mea pentru acest interviu!
  • Junior Moderator - Dino.: Salut si iti multumesc pentru invitatie.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
  • Junior Moderator - Dino: Da.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
  • Junior Moderator - Dino.: Numele meu este Dino Popescu, 24 de ani, locuiesc in Bucuresti.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
  • Junior Moderator - Dino.: Da am un frate si ne intelegem foarte bine.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
  • Junior Moderator - Dino.: Serios, de treaba.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai un job? Daca da, care este acesta?
  • Junior Moderator - Dino.:  Momentan nu, in curand voi avea.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care sunt defectele & calitatile tale?
  • Junior Moderator - Dino.: Defectele mele - ma supar repejor pe o persoana care nu isi face treaba cum trebuie. Calitatile : serios, om care te poti baza, dragut cu persoanele noi.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este frica ta?
  • Junior Moderator - Dino.: Frica mea este ca nu o sa am timp asa mult de a activa pe comunitate, dar incerc sa imi inving frica!
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care este mancarea ta preferata?
  • Junior Moderator - Dino.: Fasole cu carnati, ciorba de burta, ciorba de perisoare, si multe altele.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai animale de companie?
  • Junior Moderator - Dino.: Am avut, dar a murit intr-un accident!  
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
  • Junior Moderator - Dino.:  Nu, nu detin un vehicul personal, dar daca as detine, as vrea sa am un Ford sau Audi.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce gen de muzica asculti?
  • Junior Moderator - Dino.: Mai mult dubstep.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?
  • Junior Moderator - Dino.: Da, am foarte multe, una cea care imi place este aceasta Spag Heddy - Permanent
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
  • Junior Moderator - Dino.: Seriozitate, intelegere, iubire.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
  • Junior Moderator - Dino.: Da bineinteles.

                                                          LUMEA VIRTUALA

 

  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ti-ai ales numele?
  • Junior Moderator - Dino.: Este prenumele meu.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce jocuri joci?
  • Junior Moderator - Dino.: Cel mai mult am jucat Counter Strike 1.6 si putin Warcraft II, dar acum neavand timp nu prea mai joc niciun joc.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
  • Junior Moderator - Dino.: De la fratele meu @ThunderStorm.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
  • Junior Moderator - Dino.: Implicarea, seriozitatea si puterea de a merge inainte.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: De ce calitati crezi ca ar avea nevoie un membru STAFF?
  • Junior Moderator - Dino.: Implicare si seriozitate, asta cred eu ca ar avea nevoie oricine in viata aceasta.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai vreo amintire amuzanta petrecuta pe aceasta comunitate?
  • Junior Moderator - Dino.: Nu deoarece sunt nou.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS si administratia acesteia?
  • Junior Moderator - Dino.: Este foarte primitiva si din ce vad sunt oameni in Staff in care se implica extrem de mult ceea ce apreciez enorm.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Care a fost prima ta impresie despre aceasta comunitate, staff si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile?
  • Junior Moderator - Dino.: Prima data nu mi-am dat seama cum merg lucrurile, dar dupa ce te obisnuiesti cu cateva chestii de pe aici, vei ajunge sa crezi ca ti-ai ales locul unde trebuie, deci una foarte buna zic eu. Eu cred ca lucrurile evolueaza si vor evolua destul de bine in viitorl apropiat, simt asta.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai legat prietenii pe aceasta comunitate? Daca da, ne poti enumera cateva persoane?
  • Junior Moderator - Dino.: Inca nu, dar sper ca in curand voi avea ocazia.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Ai un mesaj pentru utilizatorii LEAGUECS?
  • Junior Moderator - Dino.: Va multumesc ca sunteti niste oameni primitivi si sper eu sa ne intelegem foarte bine. Cu respect, Dino.
  • Reporter - Mr.JohnnySins: Iti multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! Sa ai o zi frumoasa!
  • Junior Moderator - Dino.: Multumesc asemenea, o zi buna!

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Mr.JohnnySins & @Dino.

Va rog sa lasati o parere despre acest interviu, cat si o nota de la 1 la 10 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate