Sari la conținut

[Interviu] Alexandru06 - Moderator forum


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

image.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Alexandru06

Reporter - devylinn: Buna Alexandru06! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Moderator forum - Alexandru06: Buna devylinn! Iti multumesc si eu pentru invitatie. 
Reporter - devylinn: Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?
Moderator forum - Alexandru06: Da, desigur!
Reporter - devylinn: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?
Moderator forum - Alexandru06: Numele meu este Alexandru, 23 de ani locuiesc in Filipestii de Padure.
Reporter - devylinn: Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Moderator forum - Alexandru06: Baiat serios care face treaba buna, glumet.
Reporter - devylinn:Ai un job? Daca da, care este acesta?
Moderator forum - Alexandru06: Da, am un job. Electrician, dar pe partea de cablare (dulapuri de joasa/medie tensiune). Nu are nici o treaba cu Electricitatea, etc.
Reporter - devylinn: Cum ai vedea tu relatia perfecta?
Moderator forum - Alexandru06: Ei bine, neavand o relatie pana acum, relatia perfecta este sa ne intelegem amandoi, sa ne iubim, altceva nu stiu ce sa mai zic.
Reporter - devylinn: Care sunt defectele & calitatile tale?
Moderator forum - Alexandru06: Defectele mele: ma supar/enervez rapid dar imi trece foarte repede. Calitatile mele: a rezolva problemele intre doi oameni (sa ii impac si sa fie totul bine), muncitor, sincer.
Reporter - devylinn: Care este frica ta?
Moderator forum - Alexandru06: Frica de paianjeni, de Dumnezeu si de moarte.
Reporter - devylinn: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?
Moderator forum - Alexandru06: Da, am un frate. Ne intelegem de minune si pot spune ca am un frate de nota 10! 
Reporter - devylinn: Care este mancarea ta preferata?
Moderator forum - Alexandru06: Sunt mai multe... Dar o sa scriu cateva aici: Cartofii prajiti cu piept de pui + salata de varza, piure + pulpe de pui + salata verde, Kebab care include si cartofi prajiti + salata de varza, rosii, ceapa, etc. Vinetele, ficat prajit cu salata verde si mai am o gramada dar ajunge.
Reporter - devylinn: Ai animale de companie?
Moderator forum - Alexandru06: Nu, pentru ca locuiesc la  bloc si parintii mei nu doresc un animal de companie.. Matusa mea are un catel si mai ma duc saptamanal si ma joc cu el. 
Reporter - devylinn: Detii un vehicul personal? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?
Moderator forum - Alexandru06: Da, detin un vehicul personal, Seat Ibiza 2003. Pe viitor as vrea sa conduc o masina Hybrid, Hiundai sau Toyota. 
Reporter - devylinn: Ce gen de muzica asculti?
Moderator forum - Alexandru06: Dubstep, Electric, Rap. Acum pe timpul de vara doar mix Electric ascult. 
Reporter - devylinn: Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?
Moderator forum - Alexandru06: Da, sunt mai multe melodii preferate pe care le ascult. Una este aceasta: Efemero - Amelia /  iar cealalta este: Shouse - Won't Forget You

Reporter - devylinn: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatit?
Moderator forum - Alexandru06: Da, sa vedem ce iese. 

LUMEA VIRTUALA - Alexandru06


Reporter - devylinn: Cum ti-ai ales numele?
Moderator forum - Alexandru06: Numele meu este Alexandru iar 06 vine de la data mea de nastere.
Reporter - devylinn: Ce jocuri joci?
Moderator forum - Alexandru06: Inainte jucam World of Warcraft aproape in fiecare zi, acum fiindca m-am lasat de joc, pot spune ca am revenit la Counter Strike 1.6.
Reporter - devylinn: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Moderator forum - Alexandru06: Comunitatea am aflat-o de la tine "@devylinn".
Reporter - devylinn: Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitatii?
Moderator forum - Alexandru06: Este superba asa cum este in acest moment, nu cred ca ar exista ceva in plus la dezvoltarea comunitatii.
Reporter - devylinn: Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Moderator forum - Alexandru06: Da, am. devylinn, Shadows Adi, rakzewww si cam atat momentan.
Reporter - devylinn: De ce ai decis sa devii un membru staff?
Moderator forum - Alexandru06: Pai in primul rand pentru a ajuta comunitatea, de a cunoaste oameni noi, iar devylinn a vrut sa intru si eu in Staff.
Reporter - devylinn: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Moderator forum - Alexandru06: Comunitatea LEAGUECS este minunata pentru mine, administrarea acesteia pot spune ca este foarte buna, oameni seriosi, de treaba, muncitori.
Reporter - devylinn: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Moderator forum - Alexandru06: Prima mea impresie a fost ca nu cunosteam absolut pe nimeni, intr-adevar ma cunosc cu
 @dRama cat de cat. Lucrurile evolueaza minunat si pot spune ca vom avea un viitor superb, comunitatea aceasta este superba la care mi-a schimbat putin viata.
Reporter - devylinn: Ai un mesaj pentru cititori?
Moderator forum - Alexandru06: Va salut cu respecte si va pup pe toti! ❤️
Reporter - devylinn: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Moderator forum - Alexandru06: Si eu iti multumesc pentru invitatie! O zi/seara superba si frumoasa iti doresc si tie. ❤️
😘

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn si @Alexandru06

Multumim pentru timpul acordat! :) O nota de la 1 la 10. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate