Sari la conținut

[Stiri lume] - Aleksandras Cesnavicius, CEO PRO TV, mesaj pentru fanii VOYO. Ce se va întâmpla în această toamnă


Razzwan

Postări Recomandate

download.png.7a673853f58bb6f126bc43dfe1d91231.png

PRO TV a anunțat grila de programe pentru această toamnă, iar telespectatorii au primit o veste senzațională: cele mai multe show-uri și seriale vor fi disponibile pe VOYO cu 7 zile înainte.

CEO-ul PRO TV, Aleksandras Cesnavicius, a explicat ce a stat la baza acestui demers unic.

„Am văzut că asta a avut succes pe VOYO. Oamenii vor să vadă în avanpremieră ce urmează la televizor. Cred că se potrivește cu publicul nostru, care vrea să dețină controlul, să vadă emisiunile atunci când își dorește. Toamna aceasta avem o propunere clară. Cele mai de succes emisiuni, care au premiera la televizor, o să fie văzute mai întâi pe VOYO, cu o săptămână înainte. Nu știu alte țări care fac asta. Cu siguranță e o propunere unică pe piața românească”, a afirmat Aleksandras Cesnavicius, citat de protv.ro.

Anul 2022 a debutat cu pași importanți în direcția consolidării brandului VOYO, platforma de conținut online exclusiv a PRO TV. Pe lângă extinderea paletei de conținut, VOYO găzduiește primul serial produs exclusiv pentru platforma digitală – La Oraș – și promite o experiență de vizionare îndrăzneață pentru abonații VOYO.

Mai toate programele PRO TV sunt acum disponibile pe VOYO, cu 7 zile înainte.

 

Click pentru a vedea sursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate