Sari la conținut

[Interviu] Mr.JohnnySins - Moderator forum & Manager Server


Andt.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Cateva informatii despre @Mr.JohnnySins

 

Reporter | Andt. : Salut Mr.JohnnySins ! Multumesc ca ai dorit sa participi la un interviu !
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Salut Andt.! Îți mulțumesc și eu pentru acest interviu.
Reporter | Andt. : Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde ne scrii?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Mă numesc Alexandru, am 19 ani și locuiesc în orășelul Târgu-Jiu.
Reporter | Andt. : Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Sunt o persoană calmă, înțelegătoare, sinceră și îmi place munca în echipă.
Reporter | Andt. : Ai un job ? Daca da care este acesta?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Da, lucrez la un restaurant ca ospătar.
Reporter | Andt. : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Consider ca o relație perfecta depinde foarte mult de "chimia" celor doi parteneri și de sinceritate.
Reporter | Andt. : Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine? 
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Uneori sunt timid și pierd foarte mult pe chestia asta, dar cu timpul o sa se rezolve.
Reporter | Andt. : Ce este cel mai important lucru in viata?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Familia.
Reporter | Andt. : Ai animale de companie?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Am 3 pisici și un câine.
Reporter | Andt. : Care este frica ta ?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Frica mea cea mai mare este teama de eșec. Îmi este teama sa nu greșesc ceva, de consecințele care vor urma.
Reporter | Andt. : Care este scopul tau pe anul 2022?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Pe anul 2022 mi-am stabilit ca scop principal sa iau permisul de conducere.
Reporter | Andt. : Ai o amintire amuzanta?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Sunt destul de multe amintiri, dar în mare parte legate de copilărie și nu are rost sa le mai spun.
Reporter | Andt. : Care este culoarea ta preferata?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Albastru și alb în general.
Reporter | Andt. : Care este mancarea ta preferata?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : În general mănânc orice, dar mâncarea mea de suflet este fasolea.
Reporter | Andt. : Multumesc pentru raspunsurile date ,acum vom trece pe partea "virtuala" pe care cred ca o asteapta toti, esti pregatit? 
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Da, sigur.

LUMEA VIRTUALA - Mr.JohnnySins

Reporter | Andt. : Cum ti-ai ales numele?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Nu mai are rost sa dau un răspuns acestei întrebări, se poate interpreta :))
Reporter | Andt. : Ce jocuri joci?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : În ultima perioadă ma joc doar CS 1.6, înainte mai jucam și FIFA sau SA:MP...
Reporter | Andt. :Cum ai aflat de LEAGUECS?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Știam de multa vreme de aceasta comunitate.
Reporter | Andt. : Ce calitati crezi ca trebuie sa aibe un membru staff forum /ts3 ?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Să își ia treburile în serios, sa fie responsabil și înțelegător cu membrii comunității.
Reporter | Andt. :  Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Am 3 persoane pe care ma pot baza oricând (KRATOS, D3nyo, Andt.), dar KRATOS îmi este ca un frate!
Reporter | Andt. : Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitati?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Nu cred ca mai este nevoie de nimic momentan, comunitatea arata foarte bine asa cum este.
Reporter | Andt. : De ce ai decis sa devi un membru staff?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Am vrut sa ma implic în acest proiect, deoarece este cea mai stabila comunitate de gaming la ora actuala și se merita sa îmi împart din timpul meu liber și aici.
Reporter | Andt. : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Cum am mai zis, o comunitate cu oameni maturi, care știu sa întrețină un proiect de lunga durată. 
Reporter | Andt. : Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Am avut o impresie foarte bună de la început, iar staff ul este unul de nota 10. Cat despre evoluție, continua sa crească comunitatea cea ce este foarte bine.
Reporter | Andt. : Ai un mesaj pentru cititori?
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Să facă tot ce își doresc în aceasta viata frumoasa, sa încerce lucruri noi și sa își iubească familia mai mult decât orice.
Reporter | Andt. : Multumesc pentru interviu ! O zi frumoasa !
Moderator Forum & Manager Server | Mr.JohnnySins : Îți mulțumesc și eu ca am avut ocazia sa va împărtășesc câteva lucruri din viata mea personala și în același timp doresc sa îmi salut familia de pe GO16, pentru tot sprijinul acordat. O zi frumoasa și va îmbrățișez pe toți!

 

 In acest interviu l-am avut alaturi pe @Mr.JohnnySins o persoana serioasa , stabila , uneori mai timid !

Va multumim pentru timpul acordat ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate