Sari la conținut

prezentare shaman


shaman jr.

Postări Recomandate

Prenume » Cojocaru

Vârsta » 15

Locația » Anglia, Leicester

Ocupație » Student :)

Hobby-uri și pasiuni » Administrari servere de cs 1.6

Modalitate de contact » instagram, facebook,discord,teamspeak

De unde ai auzit de LEAGUECS.RO? » Am auzit de aceasta comunitate prima data cand am intrat pe serveru de zp si am intrat sa devin admin, dupa m-am mutat pe italia unde sunt acuma in momentu de fata admin, 

O poză cu tine (opţional) » pe instagram lasatimi un mesaj in PM si va dau nicio problema

Acordă o notă comunității »  11/10

Alte detalii » Asi dori sa arat o noua fata acestei comunitati, pe teamspeak ma consideram cea mai mare pacoste pentru ca mereu cand intram pe alte canale ogramda de lume incepeau sa ofteasca (eu stiind greselile mele intrecut),

Informații : Vreau sa arat ca pot, si nu prin vorbe si fapte, am luat sfatul in considerare lui X-Tream cand mi-a zis sa ma potolesc si sa stau cuminte ca asa o sa fie mult mai bine pentru mine, desigur ca inainte sa imi zica asta eram un copil de 7 ani intrun corp de baiat la 15 ani (daca face vreun sens ce zic xd), incepeam sa intru pe servere de cs 1.6 sa fiu tupeist si sa nu mi pese de consecintele care au urmat, deoarece m-am simtit naspa dupa ce era sa primesc BAN pe forum doar ca mi-sa mai oferit o noua sansa de a inca fi pe aceasta comunitate superba, vreau sa arat ca toate boacanele facute din partea mea au fost greseli facute fara sa gandesc de doua ori la ce se poate intampla, desigur ca am inceput sa fiu mai respectos si mi-am cerut scuze de 1000 de ori (si inca o sa mai fac) deoarece eu nu sunt doar un simplu copil cu doar boacane in cap, si doar un copil care vrea sa invete din greseli si sa fie transformat in bine, Multumesc ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

                                                                       :welcome: To LeagueCs!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate