Sari la conținut

[Interviu] Griffon - Manager Server


Andt.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Cateva informatii despre @Griffon

Reporter | Andrei @ LeagueCS : Salut Griffon! Multumesc ca ai dorit sa participi la un interviu !
Manager Server | Griffon : Salut Andrei! Iti multumesc enorm pentru aceasta oportunitate, cat si celor care citesc acest interviu.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde ne scrii?
Manager Server | Griffon : Numele meu este Marian, am 16 ani (in curand 17 ani) si sunt din Slatina, Olt.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Manager Server | Griffon : o persoana perfectionista, curajoasa, motivata si determinata, foarte organizata. Intotdeauna iau notite și folosesc o serie de instrumente pentru a ma ajuta sa fiu la curent cu termenele limita. Îmi place sa pastrez un spatiu de lucru curat si sa creez o metoda de arhivare logica, astfel incat sa pot gasi intotdeauna ceea ce am nevoie.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai un job ? Daca da care este acesta?
Manager Server | Griffon :  Nu, nu am un job, sunt elev. Dar in viitorul apropiat imi doresc foarte mult sa devin Software Engineer, este job-ul meu de vis,  imi place sa rezolv probleme la un nivel abstract si probabil de aici a plecat acesta pasiune.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care sunt cele mai importante trei calitati pe care le cauti la un prieten?
Manager Server | Griffon : Buna intrebare Andrei, sincer nu m-am gandit niciodata la calitatile ''ideale'' pe care trebuie sa le aiba un prieten. Din punctul meu de vedere cei mai buni prieteni sunt cei care traiesc cu integritate (onesititate). Atata timp cat nu este o persoana care sa ma traga spre cei rau, nu prea imi pun problemele calitatile lui. 
"SHOW ME YOUR FRIENDS AND I'LL SHOW YOU YOUR FUTURE"

Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce este cel mai important lucru in viata?
Manager Server | Griffon : Familia.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
Manager Server | Griffon : Faptul ca am o latura ascunsa pe care nu multi apuc sa o vada (foarte rar). Acea latura nu este buna in niciun caz, si imi doresc sa scap cat mai rapid de ea si asta voi face lucrez la asta de aproximativ mai bine de un an. Si ca sunt tigan.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este frica ta ?
Manager Server | Griffon : Frica mea este timpul, motiv pentru care imi place sa fiu organizat pentru a putea sa ma mentin intr-un fel sau altu, si sa am intotdeauna timp liber pentru familie si pasiunile mele.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care sunt defectele & calitatile tale ?
Manager Server | Griffon : Interesant... Calitatile mele din punctul meu de vedere sunt : Aptitudinea de a rezolva tot felu de probleme, faptul ca sunt muncitor, motivatia, auto-disciplina, perseverenta, optimismul. Ca defecte...In prezenta acelei laturi pe care am mentionata mai devreme; devin egocentric, agresiv.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este mancarea preferata?
Manager Server | Griffon : Nu am preferinte la mancare, mananc ce mi se ofera. Bine mai putin cele ciudate : melci, cucuta, d-astea batranesti :))
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai animale de companie?
Manager Server | Griffon : Da, pe care le iubesc in mod egale pe toate, 2 caini, o pisica si 4 perusi.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Daca ai putea sa schimbi ceva din trecut  ce ai schimba?
Manager Server | Griffon : Prietenii, care m-au dezamagit. 
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este masina ta preferata?
Manager Server | Griffon : Audi RS Q8 P780
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este scopul tau pe anul 2022?
Manager Server | Griffon : Scopul meu este sa devin cea mai buna versiune a mea, prin dezolvatarea aptiutudinilor mele, si sa invat cat mai multe lucruri noi, imi place sa experimentez.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce muzica preferi?
Manager Server | Griffon : Nu prea ascult muzica, dar imi plac toate genurile de muzica. Nu am preferinte la muzica.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
Manager Server | Griffon : Cea in care cei doi parteneri pot avea incredere unul in celalalt, unde sa existe loialitate si sinceritate.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru raspunsurile date ,acum vom trece pe partea "virtuala" pe care cred ca o asteapta toti, esti pregatit?
Manager Server | Griffon : Bineinteles, de abia astept. 

Lumea Virtuala 

Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ti-ai ales numele?
Manager Server | Griffon : Numele mi l-am ales dintr-o carte ( The Lost Heir ) cu o poveste despre un Grifon (animal mitic). Era preferata mea cand eram mic.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce jocuri joci?
Manager Server | Griffon : Nu prea mai am timp de jocuri ca si in trecut, jocurile pe care le joc de mai bine de 5 luni sunt doar cs 1.6 si raid shadow legends.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ai aflat de LEAGUECS?
Manager Server | Griffon : Datorita celor de la JB, atunci cand ne-am schimbat comunitate, am ajuns aici. Unde am cunoscut cea minunata comunitate din Romania - LEAGUECS.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitati?
Manager Server | Griffon : Este minuanta asa cum este, nu cred ca ar exista ceva in plus care ar ajuta la dezvoltarea acestei comunitati.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce calitati crezi ca trebuie sa aibe un membru staff ?
Manager Server | Griffon : Categoric; determinare si seriozitate.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ai ajuns Manager Server ? 
Manager Server | Griffon :  Datorita serverului de JB, am inceput sa joc prin octombrie anul trecut, mi-a placut enorm de mult asa ca am decis sa aplic pentru gradul de Helper. Unde m-am devotat foarte mult serverul, am ajutat la popularea si adminstrarea acestuia si usor usor am crescut. @Store Marshall™ si @ICSDE au decis de curand, ca merit acest grad pentru tot efortul depus pentru server.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai o amintire amuzanta petrecuta pe comunitate?
Manager Server | Griffon :  Sunt foarte multe, dar ar dura o vesnicie sa va povestec. Cele mai frumoase momente au fost pe ts.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Manager Server | Griffon : Sunt uimit de aceasta comunitate, nu ma asteptam sa fie asa minunata cu persoane asa de primitoare. 
Am primit ajutor din toate partile atunci cand am avut nevoie. Va multumesc extrem de mult, comunitate LEAGUECS!

Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Manager Server | Griffon : Prima mea impresia a fost incredibila, cum am specificat si mai devreme.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai un mesaj pentru cititori?
Manager Server | Griffon : Nu lasati mesajele rele sa va influenteze, faceti ceva va place indiferent de riscul asumat. Nu renunati niciodata la visele voastre, si muncitit cat mai mult pentru a le face realitate.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru interviu ! O zi frumoasa !
Manager Server | Griffon :  Eu iti multumesc Andrei, pentru acest interviu impecabil. Multumesc tuturor celor care au ajuns pana aici cu noi. 
Si nu in cele din urma, vreau sa le multumesc celor de la JB - familia mea virtuala, pentru tot ajutorul oferit. Cei cu care am impartasit mai bine de un an impreuna, va iubesc pe toti <3. 

 

In acest interviu l-am avut alaturi pe @Griffon o persoana dedicata , muncitoare , dedicata , serioasa ! 

Va multumim pentru timpul acordat ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate