Sari la conținut

[Interviu] .Alexander - Moderator Forum


Andt.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Cateva informatii despre @.Alexander

Reporter | Andrei @ LeagueCS : Salut Alexander! Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu !
Moderators Forum | .Alexander : Salut Andrei! Mulțumesc pentru ocazia aceasta! Și mulțumesc tuturor celor care urmăresc acest interviu!
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde ne scrii?
Moderators Forum | .Alexander : Numele meu real este Alexandru, am 18 ani și sunt din Ploiești.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
Moderators Forum | .Alexander : Respectos, sincer, loial, onest și sufletist.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai un job ? Daca da care este acesta?
Moderators Forum | .Alexander : Momentan nu, sunt încă elev.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Daca ai putea sa schimbi ceva din trecut  ce ai schimba?
Moderators Forum | .Alexander : Sincer, să învăț cu adevărat ce este iubirea, pentru că în ziua de astăzi societatea este într-o continuă schimbare, iar omul efectiv nu mai pune accent pe caracter, doar pe cum arată și materialism.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce muzica preferi?
Moderators Forum | .Alexander : Am mai multe genuri, precum Slap House, Ghetto House, Phonk x Wave și Big Room (dar și muzica electronică în general).
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care e masina ta preferata?
Moderators Forum | .Alexander : Audi S5
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
Moderators Forum | .Alexander : Relația perfectă, după părerea mea aș vedea-o punându-se accent pe loialitate și sinceritate. Observ că tot mai multă lume este rea, iar efectiv, noi ca societate suntem, într-o continuă schimbare. Ideea este, când vine vorba despre o relație, să te intereseze de lucrurile bune, de suflet și de cum se comportă. Nu de lucrurile materiale și aspectul, care sunt trecătoare. Relația perfectă este ca o poveste de dragoste, și cineva mi-a spus un lucru: „Unde nu e dragoste este război, iar unde e dragoste, nu este război”. Deduceți voi ce inseamnă asta. 
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine? 
Moderators Forum | .Alexander : Că produc muzică.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce este cel mai important lucru in viata?
Moderators Forum | .Alexander : Să pui accent pe respect și loialitate.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai animale de companie?
Moderators Forum | .Alexander : Da, o pisică Turkish Vann pe nume Kira.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este frica ta ?
Moderators Forum | .Alexander : Sincer, singura mea frică este de Dumnezeu și de
 oamenii care nu știu ce este acela „adevăr”.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este scopul tau pe anul 2022?
Moderators Forum | .Alexander : Să produc muzică și să mai cresc pe canalul de youtube.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai o amintire amuzanta?
Moderators Forum | .Alexander : Sincer, am multe, dar le păstrez pentru mine.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este culoarea ta preferata?
Moderators Forum | .Alexander : Magenta
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care este mancarea ta preferata?
Moderators Forum | .Alexander :  Pizza 
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru raspunsurile date ,acum vom trece pe partea "virtuala" pe care cred ca o asteapta toti, esti pregatit? 

Moderators Forum | .Alexander :  Desigur

.Alexander & LEAGUECS / VIRTUAL WORLD


Reporter | Andrei @ LeagueCS :Cum ti-ai ales numele?
Moderators Forum | .Alexander : Sincer, de la canalul meu de youtube Alexander Forbidden, am vrut să fie ceva mai simplist și a ieșit Alexander.
Reporter  | Andrei @ LeagueCS : Ce jocuri joci ?
Moderators Forum | .Alexander : Counter-Strike 1.6, CS:GO
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Cum ai aflat de LEAGUECS?
Moderators Forum | .Alexander : În 2019, de pe facebook.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce calitati crezi ca trebuie sa aibe un membru staff forum /ts3 ?
Moderators Forum | .Alexander : Să fie corect și să pună accentul pe respect și să își îndeplinească atribuțiile.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
Moderators Forum | .Alexander : BIneînțeles, se știu ei :D
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce crezi ca ar ajuta la dezvoltarea comunitati?
Moderators Forum | .Alexander : Sincer, încă o temă pe forum mai optimizată, să ne putem mișca mai repede. 
Reporter | Andrei @ LeagueCS : De ce ai decis sa devi un membru staff?
Moderators Forum | .Alexander : Am decis să devin membru staff, pentru a ajuta comunitatea aceasta dedicată și a îmi umple timpul liber cu ceva. Din lucrurile de genul, înveți lucruri noi (gestionarea de topicuri, marketing pe postări etc.)
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?
Moderators Forum | .Alexander : Sunteți oameni minunați, iar comunitatea se vede că are bazele întărite, iar oamenii se dedică. Forța Leaguecs România :D
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
Moderators Forum | .Alexander : Prima mea impresie a fost „Wow, cât de organizați sunt oamenii aceștia.” Iar apoi, când am intrat în staff eram din nou uimit că ești ajutat din toate părțile. Vă mulțumesc și acum celora care m-au ajutat și nu ați uitat de unde ați plecat.
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Ai un mesaj pentru cititori?
Moderators Forum | .Alexander : Da, nu vă grăbiți în viața aceasta și luați deciziile cu calm. Iubiți tot ce vă înconjoară și ajutați pe orice vă cere ajutorul. Respectați pe omul care vă respectă și fiți sinceri cu oamenii apropiați. Aveți grijă de voi, iar nu în ultimul rând investiți în voi. 
Reporter | Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru interviu ! O zi frumoasa !
Moderators Forum | .Alexander : Mulțumesc Andrei și mulțumesc tuturor care mi-au citit interviul! Toate bune!

In acest interviu l-am avut alaturi pe @.Alexander  un om sincer, serios, pasionat de Audi ( @xxhevvoxx♔Asteptam parerea despre masina :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, .Alexander a spus:

Mulțumesc Andrei! A fost o plăcere să împărtășesc cu voi o parte din viața mea personală!

Un zân, tu ești, felicitări both of them!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate