Sari la conținut

[Stiri Lume] Un tânăr de 22 de ani din Cluj s-a spânzurat. Ce a scris în biletul de adio


unguru

Postări Recomandate

image.png

 

Un tânăr de 22 de ani dintr-o comună din Cluj s-a spânzurat, în urma unei decepții în dragoste. 

ANDREEA GHINEA

Înainte de gestul extrem, băiatul a scris un mesaj pe contul său de Facebook. 

”Te iubesc acum. Peste câteva minute nu o sa mai fiu, să știi că te iubesc și îmi pare rău pentru ce ți-am făcut până acum. Rămas bun la toți ai mei dragi. Nu mai pot să sufăr așa”, a fost mesajul lăsat de tânăr, conform Cluj24.ro.

Polițiștii au fost sesizați, marți seara, de o persoană care a anunțat că ar fi găsit o persoană spânzurată.

”Polițiștii deplasați la fața locului au constat că cele sesizate se confirmă, fiind vorba despre un tânăr în vârstă de 22 de ani, pentru care echipajul medical a pronunțat, din nefericire, decesul. Din primele cercetări efectuate, s-a constatat faptul că bărbatul ar fi decedat prin spânzurare, pe corpul acestuia nefiind evidențiate alte urme de violență", au transmis polițiștii. 

Trupul neînsuflețit al tânărului a fost transportat la Institutul de Medicină Legală Cluj-Napoca în vederea stabilirii cu exactitate a cauzei decesului și circumstanțelor în care a avut loc evenimentul.

În urmă cu o lună, băiatul a transmis un mesaj de La mulți ani către iubita sa din care reieșea că își dorește să rămână împreună pentru tot restul vieții.

Sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate