Sari la conținut

Reclamatie admin D1vin


Moca14

Postări Recomandate

Nume reclamant: zerlock

Nume admin reclamat: D1vin 

Motiv: slay fara dovada de la un player + ignorare la intrebari

Durata Ban (Daca este cazul): -

Dovada(video/poza/demo):  https://imgur.com/a/2eZO0gp Dovada cu numarul 1 in care  el nu are dovada de la player, imi da slay ca un player ii spune ca aveam saci + lm dar, eu am spart sacul si mai apoi pun laserul. ( No proof ). https://imgur.com/a/MThtYf5  Dovada cu numarul 2 in care eu ii spun daca are are/i-a dat dovezi acel jucator care i-a spus sa imi dea slay, iar el nu ma baga in seama. (Ignorare) daca nu aveti dovezi de la playeri sau altcineva, bagati-va spec si vedeti caci, si eu pot spune ca x face un bug Fara Dovada iar voi, ii dati slay.

Editat de Moca14
am uitat sa pun linkurile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ai dovezi concrete + ca ai un tupeu foarte mare ,nu respecti cand un admin iti zice ceva , ne iei peste picior , cand ti am zis si eu de vreo 2 ori sa ataci faceai ca toate alea ,te am observat de 3,4 ori cu saci si lm ,una doua esti tare in gura si incepu cu amenintari " iti fac reclamatie" + era si metra de cateva ori cand ma injurai si pe mn si ne luai la misto .

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Scuza-ma domnu zerlock pentru ignorarea la intrebari :(" dar Talhami este un player foarte bun si foarte corect si de nenumarate ori am stat spec. si l am urmarit cum joaca si ce fac si ceilalti playeri si de fiecare data a avut dreptate in legatura cu cei ce abuzeaza. Tu mereu ai de comentat, tu mereu ai un limbaj vulgar pe server, mereu esti nevinovat. Am trecut de foarte multe ori cu vederea la ceea ce faci dar esti un player foarte foarte toxic si putem observa ca pana si in SS-ul ce l-ai facut apare si cuvantul "dumb" scris chiar de tine.  Propun sa fii exclus de pe server pentru o perioada ca sa te linistesti putin! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu colegii de mai sus.

Adminul D1vinN si-a facut treaba. Tu intr-adevar ai pus saci si lm in acelasi timp.
Ai gura mare mare, te certi mereu cu adminii (pe cand tot tu esti vinovat), limbaj vulgar e in prim plan la tine si dupa te mira faptul ca te ignora. Oricum intr-un final ti-a raspuns la niste intrabari.

PS: Nu e prima data cand faci asemenea lucru.

Scris de: Metra

Editat de MTP
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, D1vinN a spus:

"Scuza-ma domnu zerlock pentru ignorarea la intrebari :(" dar Talhami este un player foarte bun si foarte corect si de nenumarate ori am stat spec. si l am urmarit cum joaca si ce fac si ceilalti playeri si de fiecare data a avut dreptate in legatura cu cei ce abuzeaza. Tu mereu ai de comentat, tu mereu ai un limbaj vulgar pe server, mereu esti nevinovat. Am trecut de foarte multe ori cu vederea la ceea ce faci dar esti un player foarte foarte toxic si putem observa ca pana si in SS-ul ce l-ai facut apare si cuvantul "dumb" scris chiar de tine.  Propun sa fii exclus de pe server pentru o perioada ca sa te linistesti putin! 

cu toti sincer exagerati ca ma iau cu toti in gura. vreau sa stiu si eu cu ce m-am luat in gura. da, intr-adevar ma mai ia cateodata dar nu cum spuneti voi. si despre "playerul ala cinstit" nu imi pasa mie ca e cinstit si ca nu stiu ce. Fara dovada puteti sa il laudati si pana maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adminul a procedat corect.

Ce ai spus tu aici este egal cu 0 fara un demo/poza.   " eu am spart sacul si mai apoi pun laserul. ( No proof )."

Data viitoare cand faci o reclamatie vino cu dovezi clare si o reclamatie cat mai citabila.

Editat de OneTap.Nike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate