Sari la conținut

[ LCS ] - Miss & Mister Summer 2022


xxhevvoxx♔

Postări Recomandate

reveal la jumatate de fata dupa 2 ani de lcs, in 2024  facem full
Chitz
aproape 18
Constanta
meow1.thumb.jpg.041068436da690c8ee4f68cf7a1b6334.jpg
fast q&a
in ce a fost editata poza?
poza realizata si editata in paint la salon dani costi
de cand editezi poze in stilul kennedy?
3, 4 ani de design alaturi de fratele meu scandura hevvo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor!

 

                                       Din anumite considerente eu o sa fiu cel care va anunta castigatorii prezentrului concurs. Considerati ca sunt delegatul lui @xxhevvoxx♔ :D  

            Miss&Mister Summer 2022 by Leaguecs Romania, a reusit sa adune un numar de 36 de participanti, din care doar unul a fost descalificat din cauza folosirii unor poze de pe net.

Asadar 35 de persoane raman eligibile.

 

Fara sa ne mai lungim, acesta este clasamentul oficial:

Miss Summer 2022 by LeagueCs Romania: Alexandra @Alexandraღ Total voturi: 115

  • Locul 2: dRama @dRama                                                Total voturi: 114
  • Locul 3: Bombo | ftw. @Bombo | ftw.      Total voturi: 59

 

  Mister Summer 2022 by LeagueCs Romania: X-tream @X-Tream Total voturi: 59

 

               Pentru noi toti sunteti frumosi si ne bucuram ca ati ales sa faceti parte in familia noastra. Va felicitam pe toti pentru curajul de a participa si pentru ca ne-ati dat ocazia sa aflam cine se ascunde in spatele unui nickname. 

            Castigatorii sunt rugati sa ma contacteze pentru a intra in posesia premiilor!

In final, le transmitem cele mai frumoase urari Alexandrei si lui X-tream, Miss&Mister Summer 2022 LeagueCs Romania.

               Sa ne revedem cu bine si la urmatoarele concursuri!

 

 

UPDATE

1.1 Tin sa va anunt ca LeagueCs Romania are privilegiul de a avea ca fondator principal, cel mai fair-play om in lumea gamingului. In aceasta privinta am fost nevoit sa modific clasamentul la Mister Summer 2022 by LeagueCs Romania astfel:

X-tream a precizat ca nu se simte ok cu acest clasament, chiar daca nu a influentat cu nimic voturile!

Felicitari @WhySoSerious | ftw., felicitari @X-Tream!

1.2 Am fost acuzat ca nu am analizat bine toate persoanele si ca nu am descalificat toate persoanele care nu respectau toate regulile jocului si ca am preferat sa innumar voturile. Tin sa precizez ca daca era sa descalific toate persoanele in aceasta cauza, top 3-ul ar fi fost modificat. Aviz amatorilor :D

1.3 Incercati sa jucati corect data viitoare si sa va vedeti fiecare de patratica voastra. Noi stim ce vorbiti, chiar daca preferam sa nu facem mare tam-tam!

Respecte tuturor! Va pupa Casper! ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate