Sari la conținut

[Interviu] TheGodDMX - Junior Moderator LCS


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Buna si bine v-am gasit la un nou interviu marca LEAGUECS ROMANIA. Astazi il avem alaturi de noi pe @TheGodDmX!

📌 Despre DMX  si lumea sa virtuala📌

[Reporter] b0rn0key: Pentru inceput iti multumesc pentru ca ai vrut sa iei parte la acest interviu. Ne poti spune care este numele tau real, varsta si cu ce te ocupi?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Salut, br0n0key și eu îți mulțumesc pentru acest interviu. Mă numesc Marcovici Ionuț, am 18 ani și momentan sunt elev 

[Reporter] b0rn0key: Ai frati/surori?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Nu, din păcate sunt singur la părinți.

[Reporter] b0rn0key: Descrie te in cateva cuvinte.

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Sunt o persoană ambițioasă, un om de încredere și un "perfecționist" .

[Reporter] b0rn0key: Cum crezi ca te ar caracteriza prietenii tai?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Presupun că o persoană amuzantă și loială

[Reporter] b0rn0key: Ce gen de muzica iti place sa asculti?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Hip-Hop & R&B

[Reporter] b0rn0key: Care este bautura/mancarea preferata?

[Junior-Moderator] TheGodDMX:  Ca băutură carbogazoasă (suc) îmi place Pepsi. N-am un fel de mâncare preferat.

[Reporter] b0rn0key: Te regasesti printr o pasiune anume?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: De curând am descoperit photoshop-ul și sincer am prins o pasiune pentru acest program 

[Reporter] b0rn0key: Spune ne de ce ti ai ales acest nume si ce semnificatie are.

[Junior-Moderator] TheGodDMX:  La început cam prin 2014 aveam numele simplu DmX, jucând pe un server de JailBreak cu câțiva tovarăși ne-am făcut un clan TheGod # si de atunci a rămas TheGodDmX. O semnificație nu prea are doar că îmi place artistul DmX (rip dmx).

[Reporter] b0rn0key:  Ce jocuri iti place sa te joci?

[Junior-Moderator] TheGodDMX:  Îmi place legendarul Counter - Strike 1. 6 și SAMP

[Reporter] b0rn0key: De unde ai aflat de LEAGUECS si de ce ai vrut sa vii aici?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: De Leaguecs am aflat prin 2018, printr-o reclamă pe Facebook. Nu aveam de gând să stau pe comunitate pe atunci doar să îmi fac un cont. Vorba aia, am ajutat cu un cont.

[Reporter] b0rn0key: Ce te a facut sa aplici in staff-ul nostru?

[Junior-Moderator] TheGodDMX:  Am primit o propunere din partea lui Andrei, plus că căutăm de mult o comunitate serioasă și stabilă 

[Reporter] b0rn0key:  Cu ce crezi ca poti sa mai ajuti comunitatea pe viitor?

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Cu activitate și implicare 

[Reporter] b0rn0key: Enumera cativa prieteni pe care ti i ai facut aici.

[Junior-Moderator] TheGodDMX: @PlayZeeK. # GFX @Andrei @ LeagueCS @dRama @Cosmin Ș..

[Reporter] b0rn0key: Iar pe final as vrea sa acorzi o nota comunitatii si sa ne spui cum vezi tu lumea de la "junior moderator".

[Junior-Moderator] TheGodDMX: Nota 10, o văd la fel cum am văzut-o si din postura de user, o comunitate frumoasă și serioasă 

 

Acestea fiind spuse, DMX-ul comunitatii este o persoana care merita sa fie respectata, iti urez mult succes in continuare si nu pleca de aici bro!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un interviu frumos , felicitarii pentru munca depusa ! 

@TheGodDmXUn om de nota 10 + , serios , implicat si glumet in momentele potrive ! 

Sport la treaba mai  departe ! 💪❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate