Sari la conținut

[ Interviu ] - Eazy. Premium Members & GFX Designer


Andt.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

DESPRE EAZY

intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Salut Eazy ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Salut Andrei, iti multumesc ca m-ai invitat la acest interviu
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Pentru inceput cum te numesti, cati ani ai si de unde ne scrii?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Ma numesc Chipirlin Adrian, am 18 ani si locuiesc in Irlanda de 6 ani. Din Romania vin din Maramures.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. :  Sunt o persoana buna, de treaba, glumesc cand se poate si de altfel pot fii si serios depinde de moment. Nu prea am avut de la cine invata cujm sa fiu si incerc sa fiu cat mai bun cu toata lumea indiferent de ce este.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ai un hobby/pasiune?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Pasiunea mea este Graphic Design-ul, aceasta pasiune a venit de cand am fost mic deoarece tot timpul mi-a placut sa creez chestii in Paint sau sa incerc sa fac poze care sa atraga lumea si am ales sa o fac prin pozele pe care le creez.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ai un job ? Daca da care este acesta?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Da, lucrez la McDonald's ca student si sunt Crew Trainer (asta fiind aproape Manager) si ii antrenez pe cei noi. 
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care sunt cele mai importante trei calitati pe care le cauti la un prieten?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Loialitatea, respectul si simtul umorului
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Ca imi cer de prea multe ori scuze deoarece tot timpul a fost vina mea in copilarie si daca nu am facut ceva anume sa fie vina mea si unele persoane se satura de chestia asta. Plus ca prea sunt tipul ce abordeaza pe cineva si sunt o persoana mai retrasa de lume desii imi place cand cineva nou sau care nu ne cunoastem imi scrie oricine ar fii.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care este culoarea ta preferata?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Culoarea mea favorita este mov-ul.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care este masina ta preferata?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Masina mea preferata este BMW M4 F82
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce planuri ai pentru vitor?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Pentru viitor as vrea sa intru la o faculate si sa studiez Cyber Security timp de 4 ani. 
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce inseamna pentru tine ,,un prieten adevarat” ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Un prieten adevarat inseamna o persoana la care poti apela oricand ai nevoie, la care poti sa iti spui toate problemele si care este acolo pentru tine oricand. 
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care este mancarea ta preferata ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Pastele Bolognese
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care este frica ta ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Frica de a fii lasat singur sau frica de paienjeni
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Poveste o intamplare amuzanta din copilarie sau ceva ce nu vei uita niciodata?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Cand eram mai mic, am stins televizorul bunicii mele care nu se putea misca din pat si ea avea nevoie de el sa se uite sau sa il aprinda pentru lumina ca sa isi ea medicamentele, dar eu l-am scos din priza fara ca ea sa aiba o idee si ea nu a putut sa il aprinda iar dimineata ea a stiut ca l-am scos din priza.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Cum ai vedea tu relatia perfecta ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : O relatie perfecta ar fii cea in care amandoi sunt unul adica indiferent de ce probleme sunt, amandoi sa o rezolve impreuna si fara sa fie cearta. Cearta arata ca iti pasa unul de celalalt indiferent cat de mica e cearta, asta arata ca iti pasa de el/ea. Orice problema se poate rezolva indiferent de cat de mare e. Si inca o chestie e sa ai incredere unul in celealt si sa fii sigur de ce iti doresti cu persoana respectiva.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care sunt defectele & calitatile tale ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Defetectele mele sunt: Overthinking-ul si depresia. Calitatile pe care le am sunt: umorul, seriozitatea, si bunatatea.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru raspunsurile date ,acum vom trece pe partea "virtuala" esti pregatiti?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Nu stiu sa vedem ce urmeaza :)))

EAZY IN LEAGUECS


intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Cum ai ales acest nickname?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Acest nickname l-am ales pentru ca tot timpul mi-am dorit un nume usor de retinut, asa ca am luat cuvantul easy (usor) si l-am scris sa fie Eazy sa nu ma confunde lumea ca scrie usor in loc de numele meu. Plus ca numele asta l-am ales de mic si asa m-a strigau prietenii.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Cum a inceput pasiunea legata de DESIGN?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Pasinuea mea pentru Design a inceput de mic. Tot timpul am dorit sa fac ceva ce sa poata uimii pe toata lumea si m-am gandit sa incerc sa fac poze "aesthetice" sau sa modific poze dupa placul meu si unele idei care erau de pe net. Plus ca la momentul respectiv ma jucam SAMP si eram pe o comunitate unde erau foarte multi Designeri si am dorit sa fac si eu parte din echipa lor dar nu am stiut asa ca m-am aventurat is am inceput sa invat ce inseamna Graphic Design-ul si Design-ul in sine.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Sunt oamenii in comunitate care te-au incurajat sa nu renunti ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Din pacate nu cred ca au fost. Dar si daca au fost le multumesc din suflet ❤️
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce sfaturi ai oferi cuiva care e la inceput pe partea de DESIGN?                                                                                                                                                                                                                              design-zonye.png Eazy. : Sfatul meu este sa incerce sa contacteze alti Designeri cu experienta si sa incerce sa ii ajuta fara plata, sau sa urmareasca tutoriale simple pe YouTube.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce jocuri joci ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy.  : La momentul actual joc League of Legends, Valorant si FiveM
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : De unde ai aflat prima data de LEAGUECS?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy.  : Am aflat de LEAGUECS de prin vara lui 2020. Am venit aici pentru ca o prietena detinea un server aici si am decis sa ma alatur lor.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce te-a determinat sa devi un membru din STAFF   ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Pai eu nu prea le am cu CS-ul 1.6 si asa ca nu prea aveam ce cauta pe server pentru ca nu sunt asa experimentat cum sunt alte persoane. Asa ca ma ales sa ajut aceasta comunitate prin a deveni membru STAFF si sa intampin oamenii care sunt noi pe comunitate.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce  calitati crezi ca ar trebui sa aibe un vitor membru STAFF ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Sa fie matur, de incredere, un istoric cat de cat bun sa zica asa :)) si prin istoric ma refer sa se auda vorbes bune despre persoana respectiva.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Care crezi ca este lucru cel mai important la o comunitate?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Comunicarea, deoarece avand comunicare unul cu celalat poti sa ajungi la concluzii si sa rezolvi orice problema.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Sunt persoane in comunitatea pe care ii poti numi prieteni ?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Da, am sa le dau tag @Tarzy @PlayZeeK. # GFX @.Alexander @xxhevvoxx♔ @lyfeUltimii doi sunt cei care m-au intampinat pe aceasta comunitate si le multumesc foarte mult.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Ce crezi ca ar ajuta in dezolvatarea comunitatii?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Incredera unul in celalalt si sa se ajute unul pe altul.
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Interviul se aproape de final ai un mesaj pentru cititori?
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Va doresc o zi cat mai minunata la fel ca voi si sper ca ma cunoasteti mai mult prin acest interviu. 
intervis.png.9ce35149cea5aa53ec6372fac8a9a768.pngReporter |Andrei @ LeagueCS : Multumesc pentru interviu ! O zi frumoasa
design-zonye.pngPremium Members & GFX Designer |Eazy. : Iti multumesc si tie Andrei pentru timpul acordat. O zi frumoasa si tie

Acesta a fost interviul alaturi de @Eazy.

O persoana minunata,serioasa,matura si cu intentii foarte bune ! ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate