Sari la conținut

[Interviu] Shadows Adi - Scripter LCS


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Buna si bine v-am gasit la un nou interviu marca LeagueCS Romania.

De data aceasta am decis sa aflam identitatea unui scripter asa ca, astazi il avem alaturi de noi pe @Shadows Adi

 

👇 Cine este Adi? 👇

 

[Reporter] b0rn0kIn primul rand vrea sa ti multumesc ca ai acceptat cererea de interviu. Mai intai vreau sa stiu care iti esti numele real, ce varsta ai si unde locuiesti.

[Scripter] Shadows AdiIți mulțumesc și eu pentru invitație. Mă numesc Adrian ( Adi ), am 18 ani și locuiesc în județul Vâlcea.

[Reporter] b0rn0kNe poti spune te rog unde si daca muncesti?

[Scripter] Shadows AdiNu muncesc, doar ce am terminat clasa a XII-a și mă pregătesc de Bacalaureat. Mai departe vreau să îmi continui studiile la Universitatea Politehnică din București.

[Reporter] b0rn0k: Cum te ai descrie in cateva cuvinte.

[Scripter] Shadows AdiPot spune despre mine că sunt ușor adaptabil la orice situație, calm în situații dificile și perseverent.

[Reporter] b0rn0kSpune ne te rog ce activitati iti place sa faci in timpul liber.

[Scripter] Shadows Adi:  În timpul meu liber îmi place să mă joc pe calculator și să învăț mai multe despre diferite limbaje de programare.

[Reporter] b0rn0kCare sunt principiile pe care vrei sa le urmezi in viitor?

[Scripter] Shadows AdiPrincipiile pe care le urmez și le voi urma sunt: respectul ( de sine și față de ceilalți ), bunătatea, loialitatea și egalitatea.

 

👇 Amintiri din copilarie 👇

 

[Reporter] b0rn0kCum te strigau amicii tai cand erai copil?

[Scripter] Shadows Adi: Prietenii și familia mă strigau Adi.

[Reporter] b0rn0kCare erau jocurile preferate?

[Scripter] Shadows AdiJocurile mele preferate erau fotbalul și tot ce era competitiv ( intrecerile cu bicicleta sau in alergare ).

[Reporter] b0rn0k: Care era lucrul care te enerva cel mai mult?

[Scripter] Shadows AdiSingurul lucru care mă enerva era când mă repetam de mai multe ori iar oamenii nu ascultau.

[Reporter] b0rn0kCare era materia ta preferata?

[Scripter] Shadows AdiMateria mea preferată a fost și este matematica. De fapt, imi plac materiile exacte ( matematica, fizica, etc ).

[Reporter] b0rn0kAi da timpul inapoi ca fii macar o zii copil?

[Scripter] Shadows Adi: Ei bine, chiar dacă am 18 ani, aș spune "da" fără a ezita nici măcar o secundă. Mai ales timpul din anii de liceu.

 

👇Gaming mode 👇

 

[Reporter] b0rn0kDe ce ti ai pus acest nume?

[Scripter] Shadows Adi: Când eram mic mă jucam pe tot felul de servere de CS 1.6, și am văzut mulți jucatori având "Shadows" in nume, iar eu copil fiind, l-am preluat și eu.

[Reporter] b0rn0kDe unde vine pasiunea asta fata de scripting?

[Scripter] Shadows Adi Îmi place programarea in general, încerc să învăț cât mai mult din fiecare categorie, plăcându-mi și jocurile, am zis să le combin.

[Reporter] b0rn0kDe cand esti pe comunitate si de unde ai auzit?

[Scripter] Shadows Adi Ei bine, cum se poate observa și pe profilul meu de pe forum, sunt aici din 9 decembrie 2019. Am auzit de leaguecs în timp ce îl ajutam pe X-Tream cu un server printr-un prieten vechi.

[Reporter] b0rn0kOfera o nota comunitatii.

[Scripter] Shadows Adi Niște numere nu ar fi îndeajuns cât să îmi exprim mulțumirea față de această comunitate, de progresul acesteia cât și oamenilor care o mențin încă.

[Reporter] b0rn0kSpune ne parerea ta sincera despre LCS

[Scripter] Shadows AdiCred că am spus tot ce se putea spune despre aceasta la întrebarea anterioară.

 

"Îți mulțumesc pentru interviu, întrebările mi s-au părut foarte interesante. Keep it goin'!"

 

-Asadar acesta a fost minunatul nostru Adi, pot sa spun ca suntem pe aceasi unda, deoarece si mie imi plac materiile exacte si vrea sa avansez in informatica :)). In urma acestui interviu, mi am dat seama ca esti o persoana capabila sa realizeze ceea ce si propune, cu lucrurile puse bine la punct si iti urez spor in continuarea in ceea ce vei face. -

Iar legat de voi dragilor, astept o parere si o reactie daca v a placut :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate